Sony Xperia Tipo- czy warto?, pierwszy smartphone

(Volue1997) #1

Witam mam zamiar kupić Sony Xperia Tipo w ramach przedłużenia umowy u operatora. Czy ten telefon będzie dobry dla osoby, która 1 raz będzie mieć smartphone? Czy zwykłe sporadyczne korzystanie z internetu i częste pisanie smsów ( oczywiście za pomocą klawy swype ) będzie dobrym wyborem brać ten smartphone?

(Falcon87) #2

To bez znaczenia, czy wcześniej miałeś czy nie. Większość modelów jest bardzo podobna w obsłudze, a zresztą jest to obsługa intuicyjna.

(Agatonster) #3

sogood ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Kotkrzys) #4

Testowałem wiele telefonów, ten jest godny polecenia dla osoby “bez doświadczenia”.

(Kamil319) #5

Najlepiej iść do Salonu i poprosić o możliwość chwilowego pobawienia się jakimś egzemplarzem w celu zapoznania tak na szybko i wtedy będzie wiadomo, czy podpasuje. Na pierwszy raz nie warto kupować “wypasionego” telefonu jak dobrze się nie zna systemu. Z czasem jak najbardziej polecany jest lepszy sprzęt :wink:

Ambasador marki XPERIA

(M Ankiewicz) #6

Nie wiem czy temat aktualny, ale tak na przyszłość, ponieważ teraz zdaje się oferują go w PLAY (pewnie stąd ten temat) także inni mogą pytać - moim zdaniem bardzo dobry wybór dla osoby, która korzysta w telefonu w ten sposób jak Ty czy ja - telefon, smsy, proste gry, aplikacje typu rozkład jazdy, przeglądarka, sprawdzanie maili na bieżąco, pogody, itp. itd. Moja kobieta go dorwała, chciała telefon i rachunki z niższej półki - spodziewałem się, że nawet będzie gorzej (tego jej doradziłem z tych co miała do wyboru, “jak się nie ma co się lubi…”). A tu proszę, nowy andek, wszystko szybko śmiga, bez kitu się zdziwiłem. Więcej nie powiem, bo to pierwsze wrażenia, ale jak na coś w takiej cenie naprawdę pozytywne.

Oczywiście nie dla kogoś kto potrzebuje potężnego sprzętu, “Crysisa” itd. :smiley:

(Mate Ogr) #7

Najlepsze to to, że on nawet te bardziej wypasione gry pociągnie. Na swoim sprawdzałem NOVA, Quake 2, GT racing, HAWX czy GTA 3 i wszystko śmigo aż miło. Jedyne co mógłby mieć lepsze to aparat. Zdjęcia nie są tragiczne ale do rewelacyjnych na pewno nie należą. Oczywiście jeśli komuś na aparacie w tel. w ogóle zależy.