Sony Xperia Tipo- czy warto?, pierwszy smartphone

Witam mam zamiar kupić Sony Xperia Tipo w ramach przedłużenia umowy u operatora. Czy ten telefon będzie dobry dla osoby, która 1 raz będzie mieć smartphone? Czy zwykłe sporadyczne korzystanie z internetu i częste pisanie smsów ( oczywiście za pomocą klawy swype ) będzie dobrym wyborem brać ten smartphone?

To bez znaczenia, czy wcześniej miałeś czy nie. Większość modelów jest bardzo podobna w obsłudze, a zresztą jest to obsługa intuicyjna.

sogood ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Testowałem wiele telefonów, ten jest godny polecenia dla osoby “bez doświadczenia”.

Najlepiej iść do Salonu i poprosić o możliwość chwilowego pobawienia się jakimś egzemplarzem w celu zapoznania tak na szybko i wtedy będzie wiadomo, czy podpasuje. Na pierwszy raz nie warto kupować “wypasionego” telefonu jak dobrze się nie zna systemu. Z czasem jak najbardziej polecany jest lepszy sprzęt :wink:

Ambasador marki XPERIA

Nie wiem czy temat aktualny, ale tak na przyszłość, ponieważ teraz zdaje się oferują go w PLAY (pewnie stąd ten temat) także inni mogą pytać - moim zdaniem bardzo dobry wybór dla osoby, która korzysta w telefonu w ten sposób jak Ty czy ja - telefon, smsy, proste gry, aplikacje typu rozkład jazdy, przeglądarka, sprawdzanie maili na bieżąco, pogody, itp. itd. Moja kobieta go dorwała, chciała telefon i rachunki z niższej półki - spodziewałem się, że nawet będzie gorzej (tego jej doradziłem z tych co miała do wyboru, “jak się nie ma co się lubi…”). A tu proszę, nowy andek, wszystko szybko śmiga, bez kitu się zdziwiłem. Więcej nie powiem, bo to pierwsze wrażenia, ale jak na coś w takiej cenie naprawdę pozytywne.

Oczywiście nie dla kogoś kto potrzebuje potężnego sprzętu, “Crysisa” itd. :smiley:

Najlepsze to to, że on nawet te bardziej wypasione gry pociągnie. Na swoim sprawdzałem NOVA, Quake 2, GT racing, HAWX czy GTA 3 i wszystko śmigo aż miło. Jedyne co mógłby mieć lepsze to aparat. Zdjęcia nie są tragiczne ale do rewelacyjnych na pewno nie należą. Oczywiście jeśli komuś na aparacie w tel. w ogóle zależy.