Sony Xperia Tipo Dual Brak pamięci wewnętrznej. Nie wykrywa Karty Pamięci

Witam. Wczoraj znalazłem swój telefon sony xperia tipo dual.gdy go naładowałem i włączyłem ciągle otrzymywałem komunikat: Niestety aplikacja com.sonyericsson.usbux została zatrzymana. Gdy chciałem wejść w galerię wyskoczył mi komunikat: Brak pamięci wewnętrznej lub jest ona odłączona. Zdziwiony chciałem wejść w ustawieniach do Informacji o pamięci. Gdy chciałem wejść wyskoczył mi komunikat: Niestety aplikacja Ustawienia Została zatrzymana. pobrałem z sklepu play Program Menadżer plików ale on też nie wykrywa mi karty pamięci i pamięci wewnętrznej.Wyczyściłem dane aplikacji ustawienia i aplikacji com.sonyericsson.usbux ale to nie pomogło. Przywróciłem ustawienia fabryczne. też nie pomogło. Telefon jest zrootowany. Co mam zrobić? Pomóżcie proszę!

 

EDIT

Gdy chcę zmienić jakąś opcję w xperia->łączność wyskakuje mi komunikat: Niestety aplikacja com.sonyericsson.usbux została zatrzymana przez co nie mogę nic zmienić w ustawieniach łączności telefonu z kompem. Mam w telu kartę pamięci 8gb micro SDHC. Kiedyś ten telefon nie miał problemu z tą kartą pamięci, wykrywał ją bez problemu.

 

EDIT

teraz zauważyłem że jak wyjmę kartę pamięci to wszystko działa bez problemu, normalnie wykrywa i instaluje pamięć wewnętrzną. Proszę o pomoc.

Może problem tkwi w karcie pamięci. Kiedyś w telefonie (LG L70) miałem problem z wybudzeniem telefonu po zablokowaniu ekranu oraz często łapał zwiechy. Problem ustąpił wraz z wyjęciem karty SD, a po włożeniu z powrotem smartfon znowu zaczął wariować. Włóż inną kartę jeśli masz, a na starą jak format nie zadziała to raczej będzie bezużyteczna.