Sony xperia tipo- problem z wifi

od paru dni posiadam xperię tipo po wprowadzeniu błędnego hasła wi-fi (kilka razy :? ) w telefonie zablokowało się, nie mogęsię teraz połączyć w ogóle,

gdy zaczynam wpisywać hasło to odrazu blokuje mi się możliwość kliknięcia połącz. Przywróciłam ustawienia fabryczne i nic dalej to samo. Pomożecie? ![-o<

wejść w ustawienia, WiFi, i tam gdzie mamy pokazanie sieci

>przytrzymujemy długo palcem na tej naszej sieci i wybieramy usuń i powinno być ok

jeśli nie zadziała musisz zrobić tak zwany HARD RESET telefonu (telefon przywróci się do ustawień fabrycznych

wszystko co zapisane stracisz tak że numery znajomych przekopiuj na kartę )

nie resetowałem tego modelu najprawdopodobniej kombinacja będzie taka - wyłączasz telefon > naciskasz przycisk głośniej i ciszej razem

trzymasz, następnie trzecim palcem> przycisk odblokowania aż nie zaświeci(włączy się) >puszczasz przyciski powinno się pojawić menu resetu(android) lub sam się zresetuje

różnie to jest zależy od modelu >jeśli pojawi się jakiś wybór to tym od głośności

może ktoś robił na nim twardy reset to niech mnie poprawi !

>po resecie na nowo ustawiasz telefon tak jak był nowo zakupiony

  • jak masz na gwarancji taki reset powinni zrobić za darmo w serwisie twojego operatora jak by był problem :slight_smile: