Sony Xperia XZ3

Witam serdecznie.

Używa ktoś na co dzień tego telefonu? Jak wrażenia? Ciekawi mnie muszę przyznać, powoli szukam następcy dla wysłużonej Moto Z Play.

Pozdrawiam, miłego dnia.

Niezły smartfon, ale w tej cenie znajdziesz lepsze. :wink:

Podaj przykłady.

(kolejność dowolna)

  • Xiaomi Mi8/Pro, Mi MIX 3
  • Huawei P20 Pro
  • OnePlus 6T
  • Honor Magic 2

W większości powyższych zostanie Ci jeszcze kasy w kieszeni, a będą pod wieloma względami lepsze od XZ3.

Wybacz, ale 6 cali to już dla mnie maksimum jeśli chodzi o rozmiary.

Nie patrz na przekątną wyświetlacza tylko wymiary urządzenia.

Sony: 158 mm, wyświetlacz 6 cali.

Xiaomi Mi Mix 3: 158 mm, wyświetlacz 6.39’

Ja bym Ci polecił LG G7 za ok. 1700 zł. Mimo braku fajerwerków jest najbardziej kompletnym telefonem z wszystkich wymienionych.

Lepszym wyborem wydaje mi sie P20 Pro a nawet Op6 plus, wydajnościowo dają rade i w tej cenie wg. mnie to lepsze wybory. Ostatecznie można pójść w Xiaomi Mi 8 wysoka wydajność która w zupełności wystarcza do codziennego użytkowania.

Poza wydajnością posiada masę wad, które go dyskwalifikują. Jeśli ktoś oczekuje przede wszystkim wydajności to bierze Pocophone.

Tylko Pocophone bardzo słabo wykonany z tandetnego plastiku bez NFC, słaby aparat. Ja jednak wybrałbym P20 Pro. Bardzo wydajny, z mega aparatem i koszt takiego telefonu oscyluje w graniach 2300-2500zł.

Xiamoi odpada. Nawet nie mam go w planach. Wybór prawdopodobnie padnie na OnePlus 6T.

Poco ma wydajny układ na pokładzie ale w zasadzie to wszystko. Wykonanie mocno średnie a i jakość zdjęć nie jest jakaś rewelacyjna jak na ten przedział cenowy. Jeżeli odrzucasz P20 i Pro to śmiało możesz iść w OP6t: wydajny ze świetnym wyświetlaczem.