Sony Xperia Z1 i problem z ustawieniami

Hej, mam ogromny problem, który strasznie zaczyna mnie irytować. Mianowicie. Kilka dni temu zakupiłam nowy telefon Sony Xperia Z1. Problem pojawił się następnego dnia kiedy podłączyłam go do ładowarki. Wszystkie Moje ustawienia, które ustawiłam wedle własnych upodobań cofnęły się do fabrycznych. Problem jest na tyle denerwujący, że kiedy przestawię je znowu i tak telefon ustawia je po swojemu, min włącza się sam bluetooth, wyłącza się blokada pin klawiatury, włącza się wygaszacz ekranu podczas ładowania telefonu, czyli świeci się non stop reklama Sony itp. więc nie ma mowy aby telefon podłączyć w nocy, nie wspomnę o usuwaniu non stop widżetów z pulpitu. Zainstalowane mam aktualizacje, restart telefonu też już zrobiłam. Pomóżcie! :slight_smile: Bardzo proszę :slight_smile:

Hej, próbowałaś powrotu do ustawień fabrycznych ?

Telefon był rootowany / wgrywany system ?

Próbowałam już wszystkiego, powrót do ustawień fabrycznych i restart telefonu. Jedynie co udało mi się zrobić to ustawienie administratora telefonu i niektóre funkcje działają tak jak je ustawiłam, czyli kod PIN klawiatury itp. Ale nadal włącza się filmik sony podczas ładowania telefonu.

A system mam ten sam od początku, wszystkie aktualizacje na bieżąco.

Aktualizacja systemu również aktualna? Rootowałaś telefon?