Sony Xperia Z2 - Kiedy Android 6.0

Mam do was takie pytanie. Ktoś czytał,  wie lub słyszał kiedy będzie update Z2 do Androida 6.0?  Z tego co czytałem po “internetach” wszędzie napisane że wszedł na rynek i niebawem będzie a napisane to było dwa / trzy miesiące temu i do tej pory ciszaaa… Ktoś coś wie? :slight_smile: Pozdrawiam 

Jak na razie T-mobile otrzymało tę aktualizację - http://www.gsmmaniak.pl/523796/android-60-marshmallow-xperia-z2-z3-z3-compact-235a0570/

Jeśli nie posiadasz już gwarancji na telefon, możesz wrzucić customa na bazie stocka. Np wersja 23.5.A.0.575. Wystarczy, że odblokujesz bootloadera i zainstalujesz custom recovery. W/w ROM jest wstępnie zrootowany.

 

No to ładnie widzę ;d Ja w tym badziewnym Playu to się tego Androida pewnie nie doczekam :smiley: Ogólnie sieć była by dobra gdyby nie tak lipny zasięg bo ceny za pakiety są ok .

Zetke mam od września 2015 , kupiłem sobie na urodziny bo od nikogo nic nie dostałem :stuck_out_tongue: Więc w coustumizacje się nie będę lepiej bawił :P 

Prawie kolejny miesiąc za nami i dalej cisza. Niby ten Android ma być na Z2 ale coś długi czas nie widać…