Sony Xperia Z2 - wymiana jack

Witam,

Przez własną głupotę uszkodziłem gniazdo jack przez co stało się praktycznie bezużyteczne. Ogranicza to dość mocno przyjemność korzystania z telefonu dlatego postanowiłem wymienić owe gniazdo. Niestety pomimo obdzwonienia kilku serwisów nie udało mi się znaleźć ani jednego w którym podjęli by się wymiany przy jednoczesnym zachowaniu wodoszczelności telefonu. Może ktoś z Was jest w stanie polecić certyfikowany i rzetelny serwis sony, który podjąłby się tej wymiany? Najlepiej w Warszawie.

Pozdrawiam,

Angelo_7

Może da się odpłatnie u Sony naprawić? W Warszawie raczej brak certyfikowanych serwisów smartphonów Sony.

Gdzie u Sony?: ) Całe moje poszukiwania jak na razie prowadzą do serwisu w-support. Niestety średnio u nich z zadowoleniem klientów z tego co wyczytałem. Po za tym wolałbym dostarczyć osobiście sprzęt, żeby spisać prawdziwy protokół przyjęcia a nie żeby później otrzymać telefon z rozbitym przodem/tyłem bądź z innym ciekawym defektem.

Pewnie,że się da http://magboss.pl/złącze-audio-sony-d6502-d6503-d6543-l50w-xperia-z2-(oryginalne),a,pl,38198.html tu masz filmik jak rozebrac telefon http://www.sonyericsson-world.com/topic/7209-sony-xperia-z2-jak-prawidlowo-rozebrac-how-to-correctly-disassemble-photo-video/. W sprzedaży są taśmy uszczelniające znajdziesz ją na tej stronie co podałem link do giazda słuchawkowego.

Dzięki wielkie za te linki. Niestety przy moich zdolnościach manualnych nawet przez chwilę nie rozważałem wymiany samodzielnej. Jak to mówią: “Nie porywaj się z motyką na słońce” :slight_smile: W związku z tym poszukuje jakiegoś serwisu, który podjąłby się takiej wymiany z gwarancja wodoszczelności. Jesteś w stanie coś takiego polecić? 

Nie jestem ponieważ sam naprawiam i nie interesują mnie inne servisy .Poszukaj na elektrodzie może ktoś coś doradzi .Jest tam cała masa speców. :slight_smile: