Sony Xperia Z2 - wymiana jack


(Angelo_7) #1

Witam,

Przez własną głupotę uszkodziłem gniazdo jack przez co stało się praktycznie bezużyteczne. Ogranicza to dość mocno przyjemność korzystania z telefonu dlatego postanowiłem wymienić owe gniazdo. Niestety pomimo obdzwonienia kilku serwisów nie udało mi się znaleźć ani jednego w którym podjęli by się wymiany przy jednoczesnym zachowaniu wodoszczelności telefonu. Może ktoś z Was jest w stanie polecić certyfikowany i rzetelny serwis sony, który podjąłby się tej wymiany? Najlepiej w Warszawie.

Pozdrawiam,

Angelo_7


(Kai Proctor) #2

Może da się odpłatnie u Sony naprawić? W Warszawie raczej brak certyfikowanych serwisów smartphonów Sony.


(Angelo_7) #3

Gdzie u Sony?: ) Całe moje poszukiwania jak na razie prowadzą do serwisu w-support. Niestety średnio u nich z zadowoleniem klientów z tego co wyczytałem. Po za tym wolałbym dostarczyć osobiście sprzęt, żeby spisać prawdziwy protokół przyjęcia a nie żeby później otrzymać telefon z rozbitym przodem/tyłem bądź z innym ciekawym defektem.


(rubin714p) #4

Pewnie,że się da http://magboss.pl/złącze-audio-sony-d6502-d6503-d6543-l50w-xperia-z2-(oryginalne),a,pl,38198.html tu masz filmik jak rozebrac telefon http://www.sonyericsson-world.com/topic/7209-sony-xperia-z2-jak-prawidlowo-rozebrac-how-to-correctly-disassemble-photo-video/. W sprzedaży są taśmy uszczelniające znajdziesz ją na tej stronie co podałem link do giazda słuchawkowego.


(Angelo_7) #5

Dzięki wielkie za te linki. Niestety przy moich zdolnościach manualnych nawet przez chwilę nie rozważałem wymiany samodzielnej. Jak to mówią: “Nie porywaj się z motyką na słońce” :slight_smile: W związku z tym poszukuje jakiegoś serwisu, który podjąłby się takiej wymiany z gwarancja wodoszczelności. Jesteś w stanie coś takiego polecić? 


(rubin714p) #6

Nie jestem ponieważ sam naprawiam i nie interesują mnie inne servisy .Poszukaj na elektrodzie może ktoś coś doradzi .Jest tam cała masa speców. :slight_smile: