SonyEricsson k800i vs nokia 5310-który wybrać?

witam.mam zamiar kupić któryś z tych telefonów i nie wiem który wybrać.może coś doradzicie?

k800i zdecydowanie :slight_smile:

Oczywiście ze K800i :slight_smile:

Chyba, że masz jeszcze wybór 5610i :slight_smile:

oczywiście, że k800i… wejdź na jakąś stronę z porównywarką telfonów i sobie zobacz…i najlepsze w k800i jest chyba to, że świetnie go się tuninguje…mozna zmioeniać sterowniki od aparatu, akustyki i wyświetlacza, zmieniać czcionkę, menu, layout, funkcję prawego softkeya, wgrywać patche i elfy :wink: sam mam i polecam, naprawde bardzo fajny fonik :wink:

staszek0207

ile masz kasy na wydanie na fonka :wink:

Jeżeli już chcesz k800i to sprawdź jeszcze k770i. Ma wszystko co k800i (oprócz lampy błyskowej) ale za to jest o połowę cieńszy oraz lżejszy i ma lepszą nakrywkę aparatu (nie wysuwa się w kieszeni). Kosztuje tyle samo (400zł na allegro).

lepszy wybór będzie nokia n73 :wink: :wink:

N73 kosztuje trochę więcej :?

troche więcej kosztuje ale ma to co telefon powiniem nieć :wink: :wink:

ja sam używam nokie n73 takom jak na obrazku wygląda :wink: jest świetna

  • słuchawki do uszne creative z gumkami :wink: basik sie ustawia w telefonie i wypas

K 800i jest gut… A nokia ile trzyma ? 15 min. ?

co ile mi trzyma jak słucham muzy 3dni :smiley: :smiley:

po 8 godzin dzienie gra bo słucham w robocie

k800i bierz

Wreszcie ktoś inteligentny się wypowiedział…

:slight_smile: ja nie mówie że jest zły se k800i, bo tata go używa i jak narazie nie nażeka na niego a ma z jakieś rok czasu :slight_smile:

SE K800i deczko słabsze zdjęcia robi od noki n73

testy były robione setki razy i z noki n73 wyraźniejsze zdjęcia wychodzom bo ma lepszą optyke i lampe z 4 diodami :slight_smile: :wink:

jak masz kase na SE K800i to kupuj

kurde ale dylemat!hehe

chyba skusze sie na se bo mam starego se k300i