Sopcast + Subedit Player + Win7 = Problem

Witam potrzebuje pomocy mam na laptopie Windowsa 7 i pojawił się problem ponieważ nie działają mi programy z których często korzystam. Chodzi mi mianowicie o Sopcast oraz Subedit Player. Jak działa jeden to drugi nie działa. Na początku miałem zainstalowany sopcast i działał bez zarzutu natomiast nie działał subedit, obecnie działa mi subedit natomiast sopcast borufuje łączy się bez problemu ale nie ma ani dźwięku ani obrazu proszę o pomoc.

Hej,subedit to nawet nie powinien działać na 7 (chociaż w w sieci można znaleźć sposób na to) ale sopcast to śmiga bez problemu czy to na 32czy 64 bit.Polecam bestplayer na 7.Lubiłem subedit ale po przesiadce na 7 to zmieniłem na bestplayer.

No właśnie nie działał ale że bardzo lubię ten program to skorzystałem z jakiegoś poradnika i teraz spocast nie działa, wydaje mi się że pojawił się problem z WMP

Raczej tak jak napisałeś,przestał działać jak skorzystałeś z poradnika.Nigdy nie kombinowałem zeby subedit działał na 7 i od razu przesiadłem się na bestplayer.Działa znakomicie nawet w wersji beta,bo tylko taka jest w tej chwili dostępna.Są również inne odtwarzacze na 7 KMPlayer czy VLC ale to zależy od gustu.:slight_smile: