Sophos Clean 3.7.13.262

Sophos Clean to narzędzie usuwające szkodliwe oprogramowanie, oparte na technologii przejętej od SurfRight (HitmanPro) w grudniu 2015 roku, który na DP cieszył się sporą popularnością, Jest dostępny na stronie producenta https://www.sophos.com/en-us/products/free-trials.aspx

Sophos to najgorsza firma jaka moze byc.Kiedys zainstalowalem antywirusa sophos to mi wiecej wirusow nainstalowal niz znalazl.Crap.Jak szukacie dobrego oprogramowania tego typu do EMSISOFT da rade ,reszta to crap.

Jak już pisałem to narzędzie działa na technologii przejętej od HitmanPro, skądinąd swego czasu bardzo dobrego skanera. Nieistniejącego, od czasu kiedy to firma Sophos przejęła jego wydawcę SurfRight. I na pewno to lepszy produkt od AV - Sophos. I brakuje go w bazie danych DP.

po instalacji tego badziewia musialem reinstalowac caly system ,nie reklamuj tego shitu

Dziwne, że na stronie DP - HitmanPro https://www.dobreprogramy.pl/HitmanPro,Program,Windows,30968.html, o Sophos Clean zgoła co innego piszą. A po drugie nie reklamuje go (bo nie ma takiej potrzeby), tylko zgłaszam, że nie jest obecny w bazie danych.

emsisoft a nie sophos,tego sophos to mozna instalowac … tuz przed formatem,■■■■ crap soft.

Piszesz o programie którego nawet nie używałeś. To nad czym się będziemy rozwodzić.

wlasnie tak sie sklada ze uzywalem przed tym dopoki sie nie zainstalowal,
moze od razu polec format c.Bo to bedzie to samo.

Nie wiem kiedy korzystałeś z sophosa ale musiało być to więcej niż 10 lat temu, od paru lat sophos to czołówka jeśli chodzi o antywirusy a Sophos Clean to HitmanPro, po prostu firma Sophos przejęła Surfright i wydali HitmanaPro pod inną nazwą czyli sophos Clean.

ten sophos j wykasowal mi system nawet jak to bylo jakis czas temu to i tak bede mial za zle temu oprogramowaniu.A emsisoft daje rade.

system wykasował i pewnie jeszcze dysk twardy zmniejszył, do tego zwiększył zużycie prądu przez pralkę i ziemniaki na kwadraty obrał, oj masz chłopie wyobraźnię.

chlopie mozesz sobie ten sophos ■■■■ zainstalowac nie bedzie moja wina jak zeby otworzyc przegladarke bedziesz czekal 5 min.A tego badziewia sie nie da usunac i bedziesz musial reinstalowac system.

Ja to słyszałem też, że to ten program pomagał hakjerowi Bonzo zakładać hasła na płyty główne :laughing:

Co do tematu to podbiłem :+1: