Sophos Clean 3.7.13.262

(Dementor) #1

Sophos Clean to narzędzie usuwające szkodliwe oprogramowanie, oparte na technologii przejętej od SurfRight (HitmanPro) w grudniu 2015 roku, który na DP cieszył się sporą popularnością, Jest dostępny na stronie producenta https://www.sophos.com/en-us/products/free-trials.aspx

(eskimosek) #2

Sophos to najgorsza firma jaka moze byc.Kiedys zainstalowalem antywirusa sophos to mi wiecej wirusow nainstalowal niz znalazl.Crap.Jak szukacie dobrego oprogramowania tego typu do EMSISOFT da rade ,reszta to crap.

(Dementor) #3

Jak już pisałem to narzędzie działa na technologii przejętej od HitmanPro, skądinąd swego czasu bardzo dobrego skanera. Nieistniejącego, od czasu kiedy to firma Sophos przejęła jego wydawcę SurfRight. I na pewno to lepszy produkt od AV - Sophos. I brakuje go w bazie danych DP.

(eskimosek) #4

po instalacji tego badziewia musialem reinstalowac caly system ,nie reklamuj tego shitu

(Dementor) #5

Dziwne, że na stronie DP - HitmanPro https://www.dobreprogramy.pl/HitmanPro,Program,Windows,30968.html, o Sophos Clean zgoła co innego piszą. A po drugie nie reklamuje go (bo nie ma takiej potrzeby), tylko zgłaszam, że nie jest obecny w bazie danych.

(eskimosek) #6

emsisoft a nie sophos,tego sophos to mozna instalowac … tuz przed formatem,■■■■ crap soft.

(Dementor) #7

Piszesz o programie którego nawet nie używałeś. To nad czym się będziemy rozwodzić.

(eskimosek) #8

wlasnie tak sie sklada ze uzywalem przed tym dopoki sie nie zainstalowal,
moze od razu polec format c.Bo to bedzie to samo.

(gorgul) #9

Nie wiem kiedy korzystałeś z sophosa ale musiało być to więcej niż 10 lat temu, od paru lat sophos to czołówka jeśli chodzi o antywirusy a Sophos Clean to HitmanPro, po prostu firma Sophos przejęła Surfright i wydali HitmanaPro pod inną nazwą czyli sophos Clean.

(eskimosek) #10

ten sophos j wykasowal mi system nawet jak to bylo jakis czas temu to i tak bede mial za zle temu oprogramowaniu.A emsisoft daje rade.

(gorgul) #11

system wykasował i pewnie jeszcze dysk twardy zmniejszył, do tego zwiększył zużycie prądu przez pralkę i ziemniaki na kwadraty obrał, oj masz chłopie wyobraźnię.

(eskimosek) #12

chlopie mozesz sobie ten sophos ■■■■ zainstalowac nie bedzie moja wina jak zeby otworzyc przegladarke bedziesz czekal 5 min.A tego badziewia sie nie da usunac i bedziesz musial reinstalowac system.

(Blacklord) #13

Ja to słyszałem też, że to ten program pomagał hakjerowi Bonzo zakładać hasła na płyty główne :laughing:

Co do tematu to podbiłem :+1: