Sorki ale musze to wam wytknac

Nie wiem kto u was nadzoruje sprawdzanie bledow ale musze powiedziec ze sami zrobiliscie blad poprawiajac kolesia co napisal dobrze.Oto link: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … &start=165

Napisal “w ogóle” co jest prawidlowe a wy mu wytkneliscie ze to blad.Jak nie wierzycie to zapraszam do slownika.Pozdrawiam.

Kolego on napisał wogole ( Oczywiscie przez ó ) a automat poprawił błąd na w ogóle. On napisał źle a bład został poprawiony, wiec dałes ciała. :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 22 Wrzesień 2005, 14:11:44

Taki screnik z edycji jego posta.

bbbbbbbb3wm.th.jpg

Ok tego nie wiedzialem ale to tez jest dziwne ze czemu tu poprawil a w innych miejscach nie poprawia?

tzn gdzie konkretnie?

Poprawia jak napiszesz razem lub przez u otwarte. Jak sie domyslasz sa rózne kombinacje. :slight_smile:

To jest automat który musi mieć wprowadzony schemat poprawki, czyli wzorzec jak wygląda wyraz z błędem i jego poprawna forma. Jeżeli błąd nie został wprowadzony do bazy to automat go nie poprawi. Z drugiej strony pomysłowość forumowiczów w dziedzinie sadzenia byków jest praktycznie nieograniczona, więc trudno wymagać żeby w bazie sygnatur były wszystkie możliwe do popełnienia błędy 8) 8) 8)

No to teraz juz wszystko wiem i na przyszlosc juz bede wiedzial czemu cos jest poprawione a inne nie.Dzieki za korekte mojego myslenia.

Jak popatrzysz dokładnie na swój ostatni post to dojdziesz do wniosku, że korekta nie przebiegła pomyślnie. :wink:

A pztrzyłeś na datę ostatniego postu :o

Jeden nie widzi tego, :stuck_out_tongue: inny owego