Sortowanie plikow w odtwarzaczu mp3

Pytanie jest takie jak je posortowac tak jak chce zeby lecialy w takiej kolejnosci … czy wogole jest taka mozliwosc ? Chodzi oczywiscie o ustawienie przez pc bo na nim nie ma takiej opcji ;] Jesli jest to mozliwe to w jaki sposob?

Wszystko zależy od odtwarzacza :slight_smile: więc prosimy o więcej szczegółów

no mowie ze w nim nie ma takiej opcji … fimy nie podam … jakis no name chyba, nawet nie pamietam, albo juz sie wytarlo … W nim co do opcji odtwarzania to jest wsio pokolei, powtarzanie jednego kawalka, powtarzanie wszystkiego jak sie skonczy od poczatku i losowo … nic wiecej w nim nie ma :frowning:

Jeżeli odtwarzacz obsługuje kolejność alfabetyczną to na upartego możesz nadawać kopiowanym plikom do nazwy 01, 02, 03 itd. No ale jeżeli jest to jakaś bezfirmówka to może najzwyczajniej nie kolejkować utworów z jakimś zadanym kluczem. Moja rada: zaobserwuj jaką kolejność ustala i skorzystaj z tego.

z tego co widze to kolejnosc jaka on sobie narzucil po wgraniu plikow do niego to ladu sie to nie trzyma… nie mam pojecia jak on to robi … ani rozmiar, ani nazwa, ani nic wg. czego moznaby cos porrzadkowac … :?

Jak byś rzucił jaką listę to by mogło wiele pomóc. Ps. Masz jakieś oprogramowanie do niego? Może skrina z kolejki możesz wrzucić?

nie oprogramowania nie ma … jaka ta liste chcesz bo nie bardzo wiem coz mam pokazac :stuck_out_tongue: :wink: