[Katalog programów DP] Sortowanie programów po liczbie pobrań nie działa

Witajcie!

Czy tylko u mnie nie da się sortować programów w danej kategorii po liczbie pobrań?
Wczoraj szukałem programu do zgrywania płyt CD-Audio i chciałem ściągnąć taką super popularną aplikację do tego celu, która na Dobrych programach była niegdyś na 1. miejscu w kategorii „obróbka i konwersja audio”, ale - niestety - jej nazwa wyleciała mi z głowy.

Pomyślałem, że posortuje aplikację w tej kategorii pod względem liczby pobrań ale okazało się to niemożliwe. Mogę sortować programy według nazwy, według oceny redakcji, ale gdy klikam na liczbę pobrań nic się nie dzieje. myślałem że to może błąd przeglądarki, Ale problem występuje zarówno pod Firefoksem jak i na Google Chrome., więc ta funkcjam chyba po prostu nie została zaimplementowana w nowych DP.

Na szczęście poszukiwany program udało mi się w końcu znaleźć (chodziło o CDex), Niemniej jednak opcja sortowania według liczby pobrań znacznie przyspieszyła by poszukiwania :slight_smile:

Przeglądarka Fierefox 88.01 64-bitowa oraz Google Chrome 90.0.4430.212 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

Problem występuje także w trybie prywatnym.

Witaj.

Nie tylko u Ciebie
Można sortować po Nazwie - rosnąco i malejąco
Data - tylko rosnąco
Ocena redakcji - tylko rosnąco

W kodzie strony jest Button na Pobrania
<button type="button">Pobrania</button>
<button type="button">Ocena redakcji</button>

Funkcja pod Eventem OnClick dla Pobrania jest pusta

Gdzie dla przykładu pod Data tylko najnowsze

a dla Nazwa programu, są obie opcje Event
obraz

Więc jeszcze sporo do uzupełnienia

Dzięki za szybką odpowiedź!

Ja właśnie skopiowałem ten temat tutaj, bo się skapnąłem, że wrzuciłem w zły dział. Cóż. Nie byłem na tym forum chyba z 15 lat, więc chyba mi admini wybaczą :slight_smile:

Edit: o! widzę, że admini przenieśli wątek do właściwego działu. Niestety nie mogę usunąć nadmiarowej kopii, bo temat zamknięty już…

Edytując „title” można zmieniać działy.

Program to CDex?

Może mało pamiętam, ale byl burner XP czy jakoś tak

CDex raczej robi odwrotnie, tj. CD-Audio w plik WAV/MP3:

https://cdburnerxp.se/pl/

Brak informacji, że starą płytę CD Audio zmieni w kilka plików „MP3” na dysku:

https://cdburnerxp.se/pl/features

Nawet laskę zrobi, Rok temu miałem jeszcze napęd ale ręki nie oddam :slight_smile: Ale kiedyś spokojnie robiło mp3. o ile masz kodeki w systemie

Chodziło o CDex - program do zgrywania płyt audio na komputer, nie odwrotnie xD

CDBurner XP:
CDBurnerXP 4.5.8.7128 - dobreprogramy

Хотіти (Khotity)

1 polubienie

Mamy to sortowanie w górnej części listy todo :wink: Zdaję sobie sprawę, że to ważny ficzer, ale niestety nie udało się go udostępnić na dzień zero.

1 polubienie

Trochę cierpliwości, a będzie dobrze, nie?

@Docent Za chwilę pyknie pół roku od Twojego posta o liście „todo”, a sortowanie jak nie działało, tak nie działa - przynajmniej u mnie. Gdy klikam na liczbę pobrań, niby lista się przesortowuje, ale efekt to jeden wielki bałagan niemający nic wspólnego ani z „od największej do najmniejszej”, ani odwrotnie. Jakaś aktualizacja w tym temacie?

Mi by do głowy nie przeszło szukać czegoś po ilości pobrań. Avast ma miliony pobrań, a nadaje się tylko do kibla np.
Dopiero zobaczyłem, że jest taka zakładka i bardzo dobrze, że nie działa.

Jaki jest cel pisania takich postów? „Bardzo dobrze, że nie działa” - poważnie? Ani to pomocne, ani merytoryczne, ani produktywne. Słowem - bezużyteczne.

Cieszę się, że jesteś taki alternatywny i samodzielny, że popularność czy liczba pobrań nie ma dla ciebie znaczenia, bo zawsze wiesz czego chcesz i czego szukasz i sam jesteś w stanie ocenić przydatność tego czy innego rozwiązania. Ale to tylko ty. Daj innym żyć i sortować listy w taki sposób, w jaki mają ochotę i jaki dla nich jest użyteczny. Szczególnie, gdy taka funkcja istniała i nadal istnieje, tylko, że działa niepoprawnie.

„Bardzo dobrze, że nie działa” - <rolling_eyes.gif>

Też mnie cieszy, że nie jestem w stadzie owiec.

1 polubienie

<rolling_eyes2.gif> Tyle mam ci do powiedzenia.