Sound Blaster AE-7, w słuchawkach absolutna cisza

Zaszalałem, i sprawiłem sobie kartę dźwiękową „Creative Sound Blaster AE-7 DAC-70SB180000000” różnica (na lepsze) w stosunku do pokładowej Realtek ALC 1220 (na płycie MSI H370 GAMING PRO CARBON) jest wyraźnie słyszalna, chociaż wymagało to, trochę pracy przy ustawieniach SB AE-7 aby dźwięk był taki jak lubię. Jednak Sound Blastera nie kupowałem pod głośniki, a z myślą o słuchawkach SENNHEISER HD 600 (300 om).
No i tu wystąpił problem, w słuchawkach jest cisza, jak makiem zasiał.
Sprawdziłem połączenia, wtyczki są na swoich miejscach, następnie podłączyłem słuchawki bezpośrednio do karty dźwiękowej (z pominięciem modułu kontroli dźwięku) dalej cisza.
W programie, sterującym pracą karty, dziwi mnie to, że przełączenie na słuchawki, nie wyłącza głośników. Coś jest nie tak, coś musiałem pominąć, robię źle, sam już nie wiem.
Nie można też wykluczyć, że i karta nie jest w pełni sprawna. Trochę jestem tym wszystkim oszołomiony i nie mam pomysłu co dalej robić, może ktoś by coś podpowiedział? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
kandel

Trochę ochłonąłem, i znalazłem rozwiązanie problemu. Nie wiedzieć czemu, miałem zaznaczoną w ustawieniach, opcję „Wirtualizacja słuchawek Apple do wyjścia liniowego” , “odptaszkowanie” spowodowało, że dźwięk już jest :slight_smile:
Zatem, problem rozwiązany.

Pozdrawiam
kandel