Sound Blaster Fatality XtremeGamer problem z dźwiękiem

Witam posiadam kartę dźwiękową Sound Blaster Fatality XtremeGamer . Podczas gdy uruchamiam jakąś grę słysze w moich głośnikach strasznie irytujące skwierczenie, trzaski nie wiem jak moge to opisac. bawilem sie w opcjach przesowalem suwaki ale to nic nie daje.Przy filmach muzyce takie zaklucenia nie wystepuja. Mam zaktualizowane sterowniki. Windows XP SP2 + Moba Abit FP-IN9 SLI Ma ktos jakis Pomysl? Jak mi pomoc? Pozdrawiam Siarczyslaw

Nie wiem dlaczego, ale najlepsze sterowniki dla Creativa są dostarczane na płycie razem z kartą. Kiedy zainstalowałem najnowsze, to miałem same problemy. Spróbuj więc na sterownikach dołączonych do płyty.

Nie pomogło nadal to samo

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Sprawdź w BIOS’ie, czy wyłączona jest karta muzyczna zintegrowana.

Nie pomogło nadal to samo!

Reinstaluj i ponownie zainstaluj sterowniki.

PS.Czy to już wcześniej na tej karcie muzycznej występowało? Jeśli nie to przywróć system do tego momentu kiedy wszystko jeszcze działało bez zarzutów.

Wlaściwie to przed formatem dzialalo perfekcyjnie. Po zaczelo sie pierdzielic. Przeinstalowalem sterowniki i nic

Spróbuj w ->Panel sterowania->Dźwięki i urządzenia audio->Audio->Ostwarzanie dźwięku->Zaawansowane->Wydajność i zmień przyspieszenie sprzętowe.Ustawiaj coraz niżej i zobacz czy problem nadal będzie występował…