Sound Blaster Live czy integra VIA VT2021?

Zastanawiam się czy nadal SB Live CT4670 jest lepsza od takiej integry na płycie Gigabyte VIA VT2021 ?

DO tej pory używałem sobie SB Live ze sterownikami KX. Zmieniłem platformę, zmieniłem system i mam wątpliwości co do jakości VIA VT2021. Nie chce śmiecić niepotrzebnie sterownikami do VIA VT2021.

Zazwyczaj sterowników używam do nagrywania i odtwarzania, zastosowania audio do gier mnie nie interesują.

Tak więc jak wypada SB Live CT4670 w stosunku do VIA VT2021 i na odwrót?

Docelowo zamierzam sobie sprawić interfejs audio ale przez ten czas muszę zdecydować czy Live czy integra.

SB live - jedne z najlepszych, sam posiadam :slight_smile:

Zawsze zewnętrza karta będzie lepsza od integry.

Piotr92 napisałeś do mnie prywatną wiadomość zarazem mając zablokowane odbiór prywatnych wiadomości, co za tym idzie uniemożliwiasz odpowiedź.

W skrócie. Tak wiem jaka data tematu, miesiąc czasu nie powoduje że temat staje się niezdatny do użytku, zwłaszcza jeśli nie został wykluczony z tego użytku. O reszcie mojego stosunku do tego co napisałeś mogę odpowiedzieć na priv pod warunkiem, że umożliwisz taką odpowiedź odblokowując odbieranie wiadomości PW. Dodatkowo wskaż mi punkt regulaminu o którym piszesz, ja go jakoś znaleźć nie mogę.