Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer. Warto kupić?

Witam

Co myślicie o tej karcie muzycznej? Będzie dobra pod płytę Gigabyte EP45-DS3L i pod głośniki Creative T6100 5.1??

http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC … ,id,33581/

Do gier do muzyki?

Do wszystkiego. Do gier , muzyki , filmów itp.

do muzyki i filmów polecałbym ASUS Xonar DX/XD natomiast do gier gamera sama nazwa zresztą wskazuje (wszystkie efekty eax itp). Sam mam gamera ale kupowałem go dla coda w mp gdzie dokładne pozycjonowanie w przestrzeni jest niezbędne.Co do muzyki to nie jestem zachwycony ma tylko pare bajerów np crystalizer ,który dla mnie tylko zniekształca muzyke.

Asus Xonar DX. Nie musisz całować po rękach.

Myślałem nad tym Asusem, ale chyba muszę z niego zrezygnować. Asus jest na PCI-Express, które znajduje się zaraz pod karta graficzną. Karta graficzna zajmuje dwa, sloty to znaczy chłodzenie karty. Po podpięciu muzycznej nie będzie przewiewu i grafika będzie się grzała. Już to przerabiałem. Teraz temperatura grafiki wynosi 46 ºC a po podpięciu czegoś w slot PCI-Express temperatura wzrasta o ponad 14º. Po tym wszystkim szukam czegoś na PCI.

To tylko creative nie jestem z niego zadowolony taki bajer jakbym miał teraz wybierać to kupił bym asusa xonara pewnie dlatego ,że już nie gram tylko słucham muzyki. Możesz jeszcze poszukać Prodigy 7.1 HiFi audiotraka z tego co wiem była na pci ale chyba już jej nie produkują bo nigdzie nie ma.Albo inaczej nie lepiej wykombinować coś z tym chłodzeniem na grafice?

A co wykombinuje z chłodzeniem? Mam plomby założone na kartę poza tym zostało 1.5 roku gwarancji. To co jeszcze proponujecie? Na USB Creative miałem i sprzedałem bo to jednak badziewne rozwiązanie.

Oprócz tego co podałem nic nie proponuje. Szukał bym raczej Prodigy niż kupował gamera ale rób jak uważasz pozdrawiam ;p A PS. co do tej temperatury 60 stopni jakby było to jeszcze nie tragedia wmontujesz wiatrak 12 cm do budy i powinno pomóc.

Ewentualnie xonara D2, ale to koszt ok 600zł…