SoundBlaster 5.1 Live sterowniki

Witam, szukam sterowników do karty muzycznej firmy soundblaster Live 5.1 aby działały do Windowsa 7 64bit. Czy mógł by ktoś dać linka albo coś, przeszukałem internet i ze strony producenta mi nie działają (Cicho muzyka leci, choć mam wszystko w kompie poustawiane na maxa) oraz z innych stron tak samo mam że cicho muzyka leci.

http://kxproject.com/ - te sterowniki działają bez problemu z SB Live! i Windows 7 (x86 i x64). Ja używam ich z SB Live! 1024.

te sterowniki również miałem i też ciszej grają niż na tych co miałem przez formatem;/ i taka słaba jakość muzyki jest;/ ja miałem jakieś sterowniki Soundblastera tylko nie pamiętam jakie ;/

Jeśli chodzi o te sterowniki i Windows7, to po ich zainstalowaniu trzeba wybrać odpowiednie źródło dźwięku w panelu sterowania. Trzeba trochę pokombinować, ale generalnie powinny działać.

Gdy będę w domu napiszę jak mam to zrobione u siebie.

oraz w kxprojekt nie mogę rozmawiać przez mikrofon bo nie działa

Dodane 07.09.2010 (Wt) 17:13

Odświeżam temat

Witam.

Tu masz sterownik do XP 64bit: http://www.download.net.pl/151/Creative … 64-Driver/

Powinien działać na Vista i 7 64bit.

jak byś mógł podać swoje ustawienia na kompie w kxprojekt, byl bym wdzięczny.

krygon , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

W panelu sterowaniu u ustawieniach dźwięku jako domyśle urządzenie wybierz Wave Out 2/3:

01_13.jpg

We właściwościach tego urządzenia możesz ustawić głośność i balans.

W samych sterownikach kxProject ustaw rodzaj głośników (czerwona strzałka) oraz - zależnie jak masz podłączone głośniki - zaznacz lub odznacz opcję 'Zamień przód z tyłem (zielona strzałka):

02_18.jpg

ok, wszystko działa tylko bassy są bardzo mocne i nie można słuchać muzyki. Jak to zmienić ? i mikrofon nie działa