SoundBlaster X-Fi Gamer czy ASUS Xonar DX/XD?


(Roborobak) #1

SoundBlaster X-Fi Gamer czy ASUS Xonar DX/XD? Obie karty mają te same ceny ale którą wybrać?


(efazeti) #2

asusa


(Kabuto1378) #3

na forum (i na stronie była recenzja) pclab.pl był temat o karcie Asusa i zarazem czy lepsza od Creativa. Asus podobno daje lepszy dźwięk ale były jakieś chyba problemy ze sterownikami, zajrzyj tam. Pewnie ten problemy Asus już wyeliminował bo nie olewa tak klientów jak Creative - słynne problemy ze sterownikami do X-FI i bardzo długie nie reagowanie na nie + płacenie haraczu przez właścicieli starszej generacji kart Creativa by mogli uaktywnić efekty EAX na Viście. Ja bym brał Asusa.


(boger) #4


(Roborobak) #5

Gram na słuchawkach creative fatal1ty i zalezy mi na jakosci dzwięku w mikrofonie. W przyszłości mam zamiar kupic glosniki logitech z-5500. Więc juz chyba wybrałem- xonar :wink:


(Roborobak) #6

Mozecie mi podac sklep w ktorym ta karta jest dostępna za +/- 210? ;/


(efazeti) #7

http://www.skapiec.pl/site/cat/5/comp/345194


(boger) #8

NuB ,

jakosc dzwieku w xonarze jest lepsza, ale mic boosta to ma s......, niby poprawili cos w nowych sterownikach, ale dalej trzeba mikrofon blisko trzymac (jak masz swojego przy sluchawkach to nie powinno byc problemu, ale jak masz na biurku to musisz glosniej gadac)

ja mialem x-fi extreme music(lepszy do gier, eax5) i mam Xonar D2X (lepszy do muzyki, emulacja eax5), np w bf2 to nie ma porownania x-fi jest lepsza

wszystkie sterowniki xonara to jakies bety, alfy, RC... chociaz moze z Xonar DX/XD jest inaczej


(Roborobak) #9

Dostępność: Chwilowy brak towaru itd itd. Chyba kupie x-fi gamer'a bo przynajmniej nei ma z nim problemu z dostępnoćsią. No i został stworzony dla graczy a ja jestem gracze, :roll: