SP 1 czy SP 2?


(system) #1

MAm pytanie

Co jest lepsze SP 1 czy SP2 i czym sie roznia


(Dritone) #2

To pytanie podchwytliwe?! :slight_smile:

-- Dodane 05.12.2009 (So) 15:16 --

To już jest Sp3 dla Visty? Kurczę, kiedy mnie to ominęło... :slight_smile:

A tak na serio (postaram się pomyśleć w ten sposób, jak zostało wymyślone to pytanie). Service Pack to zbiór poprawek dla systemu (czasami wprowadza nowe funkcje), więc jeśli chcesz aby system był bardziej "poprawiony", to wybierz ten z wyższym numerkiem.


(system) #3

mam Laptopa ASUS ktory ma SP2 4GB ramu 320GB Intel Core 2 Duo T5800 @ 2GHz 2 GHz i karte graficzna GeForce 9650M GT i tna mi sie gry np FIFA 10 ktora tez jest na viste SP2 i nie wiem co zrobic i jeszcze mam pytanie czy mozna wymienic viste SP2 na SP3 albo viste na windowsa 7 ??


(Dritone) #4

To wszystko już było - skorzystaj z wyszukiwarki forum. No może poza tym SP3 dla Visty - czegoś takiego na razie nie ma!


(system) #5

sp2 zawiera sp1 to po co ci sp1 ?


(Rmk) #6

Instalka SP2 nie zawiera SP1.


(Kwalimir) #7

Sp2 to zbiór wszystkich poprawek wydanych do tej pory + kilka udoskonaleń.SP3 dla Visty nie ma.A to że gry przycinają - od laptopa raczej nie ma co wymagać że gry będą chodzić płynnie,zmiana na Windows7 też nic nie da,bo różnice w wydajności w grach na różnych systemach mieszczą się w granicach błędów pomiarowych.

Jedyne co możesz zrobić to optymalizacja systemu i na czas grania wyłączenie antywira i niektórych programów z autostartu.