Sp 2


(Damian1608) #1

Zainstalowałem Service Pack 2, który pobrał się z aktualizacji, ale po jego zainstlowaniu wyskakiwały mi błędy na stronach po czym zamykały się. Następnie odisntalowałem program Service Pack 2 i jest wsztstko wporzadku, ale pytania dlaczego tak się działo i czy będę dostawał teraz aktualizacje chyba krytyczne czy jakoś tak? Czekam na odpowiedzi.


(Asterisk) #2

Innymu słowy - instalujesz SP2 na czysty system


(w32.sasser) #3

Cytat ze strony Microsoft Update:


(Damian1608) #4

A będę dostawał jeszcze jakiekolwiek aktualizacje czy nie?


(iGreq) #5

damian1608

Jezeli masz Xp bez zadnego Sp to nie


(Damian1608) #6

No co ja mam zrobić? Nagrać na nowo system. Czemu tak mi się stało? A jak nagram na nowo system to znowu będzie to samo i co tylko nie potrzebny format! !!


(Zbych ) #7

jeżeli nie chcesz dostawać aktualizacji poprostu je wyłaczysz i nie bedziesz ich dostawał (własciwości systemu/ aktualizacje automatyczne , zaznaczyć wyłacz)


(Damian1608) #8

Ale ja własnie chce je dostawac ale jak zainastalowalem service pack 2 to net mi przestal jednym slowem chodzic dlatego odinstalowalem go i przez to nie bede dosttawal aktualizacji a chce


(Mrs.Incredibles) #9

Przeskanuj Pc programami do usuwania z systemu Spyware, dobrze było by także zrobić to samo przy pomocy anywirusa oraz skanera On-Line, nie zapomnij wyczyśćić rejestru systemowego. Dopiero później przy odłączonym kabelku od Internetu dokonać Pełnego formatu Dysku/ów. Tuż po Formacie zainstalować Antywirusa ( którego masz na CD ) podłączyć kabel od Neta do PC, zaktualizować bazy danych antywira. Znów przskanowac komputer AntySpyware. Pobrać i zainstalować dodatek SP2. Włączyć pełną ochronę i Koniec.

Jakiego typu były błędy ? Podaj ich treść !


(Damian1608) #10

No, że ie.exei miałem do wyboru wyślij raport o błędach lub żebym nie wysyłał. Czekam na odpwoiedzi.


(iGreq) #11

damian1608

Instalowanie Sp2 na system, który już działa jaki czas może skutkowac takimi problemami o jakich mówisz.

W Twoim przypadku proponuje Ci, zintegrowac płyte XP z SP2 (poradniki jak to zrobić jest dużo w internecie) Zrobić format C:\ i zainstalować zintegrowanego windowsa.

Musi działać i będze wszystko dobrze


(Damian1608) #12

Zintegrowanego to znaczy jakiego? Ja planuje jutro formata właśnie dysku C ale od razu z płytki zainstalować Service Pack 2 bo mam z gazety Pc Format. Jeśli będzie to samo to znowu format po formacie no i nie będę przyjmował żadnych aktualizacji? Czy to dobry pomysł? Odpisz


(iGreq) #13

Czyli Windows + SP2 razem, na jednym CD

damian1608

Zrób tak:

Format dysku, instalacja systemu z wyciągnietym gniazdkiem z internetu.

Jak się zainstaluje system pierwsze co robisz instalujesz SP2. (dalej bez netu) Po instalacji SP2 zainstaluj sterowniki do sprzętu. Zainstaluj antivirusa i firewalla (przed instalacją firewala wyłącz zapore Windows)

Dopiero po tym wszystkiem podpinasz internet