Sp 2

czesc mam pytanie czemu tak sie dzieje ze jak sciagne i zainstaluje service packa 2 oczywiscie komp go sam mi sciaga bo mam wlaczone aktualizacje systemu przed instalacja go mam na partycji C 1,64GB a jak zainstaluje go to mam ok 700mb zostaje wolnego miejsca a przeciez sp 2 ma 260mb czemu tak jest pozdro z gory dzieki

Wystarczy że usuniesz parę plików. Jak pisze kolega Shark 260MB to sama instalka. Przy instalacji sp2 tworzy pliki potrzebne do odinstalowania, punkt przywracania i dlatego tak duzo miejsca ci zabrało. Możesz ewentualnie usunąć te pliki. :smiley:

nio to ile ten sp 2 zajmuje wreszcie jak jest zainstalowany??

Sam Sp2 to wcale nie tak dużo. Jak pisałem wyzej mozesz się pozbyć wielu plików.

  1. Przywracanie systemu

PPM Mój Komputer>>Właściwości>> Przywracanie systemu>>Zaznaczasz wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach klikasz zastosuj. Po tym włączasz spowrotem przywracanie.

  1. Pliki do odinstalowania. ( Jak usuniesz nie odinstalujesz Sp2 ! )

Włączasz pokazywanie ukrytych plików (Narzędzia>>opcje folderów>>Widok >>Pokaż ukryte pliki i foldery)

Po tej operacji wchodzisz na C:\WINDOWS i usówasz wszystkie pliki o dziwnych nazwach jak $NtUninstallKB834707$ lub tylko ten największy. Jak usuniesz wszystkie to nie odinstalujesz poprawek windowsowych. :smiley: