Sp 3 instalacja długi czas oczekiwania

(Piecuch21) #1

Ile może trwać instalacją service pack 3 ?

Takie okno mam od 20:37 do 21:46 i nic pobrałem z oficjalnej strony windows ?

(Veers) #2

Godzinę , dwie albo 15 minut. Wszystko zależy od tego, jak się do instalacji przygotowałeś i na jakim sprzęcie działa system który łatasz.

(scripter1) #3

Spore znaczenie może mieć też kondycja systemu na którym instalujesz sp3.

Może też się zdarzyć że jakiś antywirus lub firewall przyblokuje instalatora sp3.

Osobiście mam bardzo złe przeżycia z próbą instalacji sp3 na moim win xp pro z msdn (płytka z zarówno wersją home jak i pro z wybieraniem wersji przy instalacji - piszę bo to może być też przyczyną moich problemów).

Trzy razy instalowałem sp3 na świeżym systemie z sp2 - pierwszy raz się powiodło, następne dwie próby (stawiałem ponownie system i dlatego ponownie wgrywałem sp3) spowodowały takie uszkodzenie systemu że nie startował i konieczna była ponowna instalacja systemu.

Teraz mam tylko sp2 i aż boję się instalować sp3.

(ryba1986) #4

uruchom ponownie komputer, kilka razy zdarzyło mi się takie coś, jednakże system nigdy nie wykazał ze coś było z nie tak później

(Golden Finger) #5

Piecuch21 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

(Piecuch21) #6

No nie wiem wyłączę antivirusa i zostawię włączonego kąpa na 6 godzin bo ja to instaluje z obrazu iso i jak jest otworzone przez demon tools to może dlatego :confused: Pobrałem z ten stronki microsoft http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=pl .

(Veers) #7

Zaczynam się zastanawiać, dlaczego kolega nie użyje po prostu WU....

Co do daemona - to TAK. To JEST przyczyna. Oby jedyna.

(Piecuch21) #8

Oki .

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi okazało się tak jak wspomniał jeden użytkownik blokował mi to avast :slight_smile:

Temat do zamknięcia .

(Piotrkijak) #9

I się nie dziw. Avast to takie dziadostwo, że on jest w stanie wszystko zablokować, nawet plik exe gry...