SP Designer 2007 niestandardowy formularz listy

Witam.

Potrzebuję wsparacia w SP Designer 2007.

W Designer próbuje podstawic do obsługiwanych różnych typów zawartości w SPoint niestandardowe formularze listy. MAm utworzone takei formularze i robię to według tego opisu http://office.microsoft.com/pl-pl/sharepoint-designer-help/tworzenie-niestandardowego-formularza-listy-HA010119111.aspx

W rozdziale pt. Tworzenie nowej strony zawierającej niestandardowy formularz listy w p5 jest akapit który mówi o tym że można podstawić dla różnych typów zawartości różne niestandardowe formularze ale niestety mój Designer za diabła nie chce tego zrobić. Jedyne co robi to podstawia niestandardowy formularz do domyślnego elementu ale juz nie potrafi tego zrobić dla inych typów zawartości. Dodam że “widzi” inne typy zawartości ale nie zapamiętuje przypisanych do nich formularzy.

Potrzebuję info co jest nie tak ? może Ktoś “spotkał” się z takim problemem

pozdrawiam Grzegorz

Dodane 19.11.2013 (Wt) 13:53

Odwołuję pytanie - znalazłem rozwiązanie, przez przypadek ale działa :slight_smile:

Wystarczyło w ustawieniach listy, tam gdzie są pokazane typy zawartości przestawić domyślny typ, wybrać jakiś inny niez ten pierwotny i nagle Designer zaczął działać prawidłowo i “podkłada” jak należy różne formularze pod różne typy zawartości.

pozdrawiam G