Sp1 dla kaspersky antivirus 5.0

Mam pytanie,odnośnie tego programu, przed instalacją dostaje komunikat aby zainstalować sp1,czy bez sp1 i sp2 kasperski tez bedzie dobrze kompa chronił?prosze o szybciutka odpowiedz bo niewiem czy instalować kaspra czy nie

instaluj szybciutko sp2 :smiley:

najlepsze rozwiazanie to jak mowi kolega to instaluj sp2 chyba ze masz pirata [-X windowsa to…

ale jeśli nie zainstaluje ani sp1 ani sp2 to kasper bedzie chodził dobrze czy mam kupić innego antywira?

to co :shock: :shock:

komunikat jest dlatego żeby system był zaktualizowany :slight_smile:

miał wszystkie poprawki itp. instalacja SP2 nie boli - zainstaluj :!:

z innym moze byc podobny problem wiec radze zainstalowac jakiegos sp

posluchaj.Bez tego masz winde dziurawą jak serek.To jest podstawa,a nastepnie antywirus.Co ci po dobrym anty jak nie masz zalatanego systemu?

tak bo jezeli ma pirata to nie zainstaluje sp :stuck_out_tongue:

Spróbuj najpierw zainstalować wersję 30 dniową.

Będziesz widział co się będzie działo:

:arrow: ftp://ftp2.kaspersky.pl/pub/trial/kav_p … _trial.zip

to nieby jak kolega ma zainstalowac wersje 30 dniowa

Service Pack nie gryzie.

Zainstaluj SP2 i po kłopocie.

A jeśli chodzi o Kasperskiego to uważam, że to bardzo dobry wybór

po pierwsze mam legalną wersję windy!nie jestem złodziejem jak niektórzy co mają kopie nielegalna , podrugie już miałem sp2 bo mi przysłali z microsoftu za darmo na płytce, ale uważam że mi to niepotrzebne,bynajmniej mi się tak wydaje, a tak pozatym to winde aktualizuje jak tylko wyjdą poprawki,wiec mam raczej dobrze chroniony , i z netu nie musze ściągać wersji testowej bo mam na płytce KŚ,chodziło mi tylko czy bez sp1 i sp2 kasper bedzie tak pracował jak z tymi service pack.Chyba powinien no nie?

źle ci się wydaje :slight_smile:

nie ma co gdybać :!: Service Pack 2 jest niezbędny dla XP - system po instalacji SP2 działa stabilniej i jest o wiele lepiej zabezpieczony :!:

jeżeli Kaspersky domaga się instalacji Service Packów to zapewne ma ku temu jakieś powody… zapewne zapewni to większe bezpieczeństwo

Jasne, wszystko będzie zintegrowane ze sobą…

narazie nie instaluje żadnych service pack i zobacze jak sie program bedzie zachowywać,jak dobrze to kupuje full wersje,a i co myślicie o tym kasprze,bo mi sie wydaje ze jest najlepszy

Kaspersky to uznany już program antywirusowy i do tego niedrogi.

nie jest.

ale jest bardzo dobry

Poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 541#166541

mam jeszcze jedno pytanie czy ta najnowsza wersja posiada firewalla?niby nie ale jak to zainstalowałem to juz mi sie 4 raz pokazało cos takiego:atak sieciowy lovesan z adresu 83,22,128,112 , i takie tam,czy to oznacza ze ma firewalla?

nie ma firewalla

ale

Ochrona przed atakami sieciowymi

Kaspersky Anti-Virus Personal wyposażony jest w moduł pozwalający na wykrywanie i blokowanie ataków sieciowych. Dzięki temu program pełni także funkcję osobistej zapory ogniowej.