SP1 Vista

Czy jest już SP1 dla Visty polskiej wersji? Jesli tak, to skad mozna to ściągnąć? Jesli nie, to kiedy ma się ukazać?

Jeszce nie ma; “wersje w innych językach pojawią się w połowie kwietnia. Wtedy też komputery SP1 zacznie trafiać do użytkowników w postaci automatycznej aktualizacji” http://manager.money.pl/hitech/artykuly … 29729.html

SP1 jest już po polsku od dawna…

th.bf91335787.jpg

jest już od dawna…ale na torrentach…niedługo będzie w WU

OMG, nie ma SP1 do Visty po polsku w wersji finalnej…

Mayron , czyli mój SP1 jest po Chińsku? :stuck_out_tongue:

Oczywiście że jest i dość długo

Jest wersja RTM czy jakaś inna ale nie ma pełnej wersji… przecież jak MS jej nie udostępnił jeszcze to chyba znaczy, że nie ma…

PS: Myślałem, że to forum o legalnym oprogramowaniu ;)) A SP1 z torrentów chyba nie jest legalny…

mógłby ktoś kompetenty (tzn. ktoś kto wie na 100%) odpowiedzieć na moje pytanie? Bo jak widzę wpisują się użytkownicy, tacy którzy twierdzą, że jest, albo że nie ma.

tak jest już, ale na torrentach…po zainstalowaniu go system jest legalny. na wu niedługo będzie i nie będzie się niczym różnić od tego co teraz jest

Ja już mam Windows Vista Ultimate SP1 i przyznam że jest stabilniejszy od wersji początkowej:) Tak to już jest że Microsoft na Windows Update zamieszcza pliki, które są w podziemiu już kilka miesięcy wcześniej 8)