Sp1

Czy można jednym ruchem odinstalowac SP1 dla Win XP?? Jeśli nie to tragedia bo za każdym razem gdy usunę poprawkę z “Dodaj Usuń Programy” to restartuje mi sie komputer…

No to tragedia. Odinstalowac możesz jak mówisz.

A czemu chcesz odinstalować???

Bo mi się komputer wiesza… Nie wiem dlaczego. Sądzę , zę to Sp1

A po instalacji Sp1 weszłaś na Windows Update i ściągnołeś poprawki??

A podgląd zdarzeń i co za błędy.

Przed instalacją SP1 było dobrze.

Może szkodniki masz.

To doinstaluj SP2. :smiley:

Komputer wieszał mi się gdy SP1 miałem już dawno zainstalowany. Tak sobie myślałem, ze to właśnie ten dodatek może być tego powodem. Gdy wczoraj zacząłem odinstalowywac kolejne jego składniki, tak mi sie pomieszało z windowsem, ze nie mógl sie uruchomić nawet w trybie awaryjnym… :frowning: Trzeba było ratowac system z płyty poleceniem “Napraw”. Narazie jest OK.

SP2 już miałem… To dopiero jest kanał…

Jasiek coś mi się wydaje ze zwalasz winę na Sp1 lub Sp2 a problem tkwi w tym ze trochę namiesząłeś w kompie. Co do Sp2 to jest bardzo dobre rozwiązanie. Trzeba troche kompa skonfigurować ale nie ma z tym problemu. :smiley:

Dokładnie sp2 pomaga kompowi a nie go muli, choć słyszałem i o takich przypadkach.A pozatym masz może jakiegoś syfa i tu tkwi problem

właśnie znów się zawiesił! :frowning: Zapomniałem powiedzieć, że często o resecie, winda robi test spójności danych z dyskiem D ( FAT 32), na C mam system (NTFS)… może w tym tkwi problem??

Powinienem przekonwertować dysk D na system plików NTFS?? Jesli tak to jak?? Pewnie to proste :smiley:

syfa nie mam, juz skanowałem antywirusami i nic…

Ja tez tak mam na d i e mam fat 32 a na c NTFS robiłeś skana jakimś av?Przeskanuj kompa ad-aware i spybotem.Aha rzuć log z hijacka są na tym forum osoby które ci dzięki temu pomogą