SP2 błąd krytyczny - system XP

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam pewien problem z zainstalowaniem SP2 dla systemu Windows XP. Po zakończeniu instalacji wyskakuje mi niebieski ekranz jakims błędem po czym uruchamia sie ponownie komputer lecz windows sie nie wczytuje tylko zawiesza podszas procesu. SP 2 jest mi szybko potrzebny bo bez tego nie moge uruchomić PS CS3 i normalnie pracować. Kiedyś udało mi sie w internecie znaleść jak naprawić ten błąd a mianowicnie należało pobrać jakieś uaktualnienie do BIOSA (zajmowało pare set KB) i przed instalacją SP2 je zainstalować ale ostatnio nie moge znaleść tej strony gdzie był opis co i jak. Z góry dziekuje za odpowiedzi…

a niemasz sp2 zainstalowanego już? :?

Nie mam. Meczy mnie to już od dłuższego czasu dlatego zwracam sie o pomoc.

jaka płyta główna?

Jeżeli masz oryginalny system to z instalacją SP2 nie powinno być problemu,natomiast jeżeli jest inaczej istnieją pewne problemy.

:slight_smile:

wiedza o tym jaki to błąd mogłaby pomóc…

Proszę o zmianę tytułu tego tematu na bardziej konkretny.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Poniższe linki mogą być pomocne w wypełnieniu tej prośby:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

Płyta to Foxconn 865 socket 478.

System mam orginalny. Tak jak już pisałem wyżej. W sieci znalazłem kiedyś rozwiązanie tego problemu i osoba która to opisała stwierdziła ze jest to wina BIOS-u. Dlatego trzeba było zainstalować nakładke. (dodam ze ta nakładka zaczynała sie bodaj na “KB+ciąg cyfr” <- jakoś tak. czyli podobnie so SP2)

Złączono Posta : 22.11.2007 (Czw) 19:50

Prosze o pomoc… Nie moge teraz normalnie pracować…