Sp2 i problem z blasterem

Przejrzałem archiwum i nie znalazłem odpowiedzi.

Zainstalowałem sp2 z płytki dostarczonej z czasopismem (przemilcze z jakiem) wszystko niby poszło dobrze lecz po wejściu do netu okazaoło sie ze IE nie działa nie uruchamia się i już ale to drobnostka którą można przeżyć :slight_smile:

gorzej że złapałem blastera (łata już była wgrana) narazie odinstalowełem to dobrodziejstwo (pomogło blaster nie atakuje :slight_smile: ) czy ktoś miał taki problem i jak sobie z tym poradził

Jesteś pewien że to Blaster?? Niby jak po odinstalowaniu Sp2 Blastera już nie było. :?

Jeśli to nie blaster to coś co wykorzystuje tą samą dziurę i nie wiem czy wiesz ale odinstalowanie sp2 przywraca te same ustawienia jakie były przed instalacją (odpowiedni plik z odpowiednimi prawami tj bez nich wraca na swoje miejsce) poza tym komp przestał wyświetlać okienko o zamknięciu po 60 s

Jeśli to nie blaster to coś co wykorzystuje tą samą dziurę i nie wiem czy wiesz ale odinstalowanie sp2 przywraca te same ustawienia jakie były przed instalacją (odpowiedni plik z odpowiednimi prawami tj bez nich wraca na swoje miejsce) poza tym komp przestał wyświetlać okienko o zamknięciu po 60 s

czyli wychodzi na to że instalka Sp2 jest do niczego. Jak skanujesz narzędziami do usówania Blastera pod sp1 to nic nie wykazuje??

Swoją drogą dziwne zjawisko. Sp2 posiada wszystkie aktualizacje sytemu i dziura którą wykorzystuje Blaster jest załatana. :?