Sp2

czy możliwe że dodatek do XP SP2 może zamulać kompa jak jest włączona Zapora systemu ??

Sprawdzałem gdzy maiłem wyłączoną transfer był taki jaki powinien a gdy włączyłem transfer gwałtownie spadł :?

Mi nic nie zamula.

Wsadź sobie SP2 w cztery litery! ! ! ! Uważam tę poprawkę za największą porażkę Microsoftu. Jak najprędzej ją odinstaluj! ! ! ! ! To jest szajs który po jakimś czasie zabije twojego kompa! ! ! ! ! ! Jak chcesz sie zabezpieczyć przed wirusami i tak dalej to ściągnij pakiet AntiVirenKit firmy GDATA. Najlepsze polskie zabezpieczenie, jest na tej stronie.

Spectator a może byś jakies argumenty podał na poparcie swojej radykalnej teorii? Też mam SP2 zainstalowany i boje sie, jak mi może kompa zabić? To młody komp, za wcześnie zeby umierał… I ogranicz troche wykrzykniki plis

Hmmm…dziwne :x

Największa porażka MS ? Why ??

Mi tam nie zabił SP2 jeszcze kompa :lol:

To mnie też ciekawi, bo chyba ten antiwir nie jest najlepszy :smiley:

mam podobne zdanie na ta poprawkę,heh ja teraz nie mam zainstalowanej ani sp1 ani sp2 i wszystko lepiej chodzi niż z tymi poprawkami,wystarczy że mam kasperskiego (najnowsza wersja)firewalla i jeszcze wirusków nie miałem bo kasper mi wszystkie zabija od razu, miałem i sp1 i sp2 i musiałem formatować dysk,po sformatowaniu zainstaowałem sp2 i mi sie komp co chwile zacinał,a mam nowiutki komputer, pozatym nie wszystkie żeczy chciały mi się zxainstalować,np stery do drukarki nie mogłem zainstalować bo sp2 myślało że to zagrożenie,najlepiej kom zabezpieczony to:bez żadnych poprawek,kasper lub antivirenkit,firewall i komp zabezpieczony,ja również odradzam tego instalowania! !!

Ja musze powiedzieć że GDATA naprawde dobrego AntyVira zrobiła i też go używam i sobie go chwale, a jego cena jest naprawde przyzwoita

Na tej stronie jest wersja darmowa, ale nie może aktualizować baz wirusów, czyli AntyVir praktycznie bezużyteczny

koledze juz dziekujemy i niepisz wiecej bzdur pliZZ

masz system caly dziurawy bez krytycznych poprawek

bez SP1/SP2 i ty masz zabezpieczony komp buhabuha

teraz to jestes pierwszym zrodlem ataku

ale to szczegol

WinXP z SP2 jest dziurawy ,a co dopiero bez

zobacz ile juz wyszlo samych krytycznyh poprawek po SP2 tony

antywir ,a nawet firewall ci nic niepomorze

jak masz dziury w systemie

–>>

twoja sprawa rob co chcesz ,tylko przestan namawiac

do tego czynu innych !!

co do AVK G DATA to wcale niejest polskiej produkcji

doucz sie

z tym sie zgodze ze jest skuteczny ,ale to niedziwota ma w sobie jedne z wiekszych enginow jesli chodzi o baze

KAV - Kaspersky

RAV - RAV Antyvirus

i mniej muli/obciaza niz sam kasper

ustepuje tylko DUBA 7 Skynet, F-Secure

ktory ma engin F-Prota 160000 baza

oraz Kasperskiemu

NC :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Powiem jedno. Kumpel wczoraj łaził 15 min po necie na czystej windzie bez SP2 i musi teraz robic formata. Wiadomo chyba dlaczego :lol: :lol: :lol:

dlatego że nie miał zabezpierczonego kompa antywirem! powiem krótko to dziadostwo wogule nie jest potrzebne ja już jade bez dodatków na kompie 2 miechy,wcześniej robiłem formata właśnie przez sp2 :twisted:

Daruj sobie.

Poczytaj lepiej wnikliwie http://xp.net.pl/

EOT

tu nie chodzi o AV. Syf mu wlazł w postaci spyware. :twisted:

Właśnie… po choć sobie po necie tak z kilka dni, z antyvirem (tylko!!) później przeskanuj nim kompa ściągnij jakiegoś spyware i zobacz co masz :smiley: I tu będzie niespodzianka.

Może troche się zastanowisz co piszesz jakas kultura obowiązuje tu na forum :twisted: :twisted: :twisted:

dlatego mówiłem dobre zabezpieczenie kompa,widocznie nie miał antyspyware bo tak to by nie robił formata :smiley: , ja proponuje antywirusa, microsoft antispyware i firewall i całe te poprawki w … wsadzi. :twisted: