SP3 dla win XP

(lioton) #1

Witam.

Mam znów do Was małe pytanie.

Otóż co myslicie o SP3 dla XP???

Znalazłem go w necie ale niewiem czy sciągać go i instalować czy zostać przy mojej 2 bo słyszałem od kolegi że

po zaistalowaniu są kłopoty z netem.

Czy to prawda że zawiera on directX 10 i zmienia wygląd na viste???

Dodam że posiadam już aktualizacje z auto patchera.

Proszę o odpowiedzi...

(Mater93) #2

oficjalny sp3 wyjdzie pod koniec marca ale to angielski dlatego myslę że teraz sie nieopłaca instalować

(Jacek Bydgoszcz) #3

Nie ma jeszcze finalnego SP3,w dodatku nie ma polskiej wersji.Lepiej zostań przy SP2.

Nieprawda,SP3 to głównie poprawki,nie wnosi żadnych zmian wyglądu ani DX10.

(niezDarek) #4

wnosi jedynie nowy system rejestracji systemu oraz dodatkowe usługi sieciowe które raczej zwykłemu użytkownikowi są raczej nie potrzebne,poza tym miał przyspieszać system lecz teraz sie okazuje że z co nowszą wersją testową coraz mniej go przyspiesza więc raczej microsoft tylko zrobiła afere medialną ciągłymi zmianami terminu publikacji

(mb2707) #5

może jest jakaś rożnica w prędkości systemu ale nie wielka z wyglądu nic nie zmienia tylko, że wszystko będziesz miał wszystko po angielsku

ja miałem i się go pozbyłem

(Laszjwrz) #6

I dzięki Bogu jeśli SP3 na XP nie zmieni kompozycji na tą z Visty. Z resztą i tak można wyłączyć usługę kompozycji. A co do Twojego pyatnia, nie warto instalować żadnych RC, czy angielskich wersji SP3. Wszyscy pytają i pytają "kiedy będzie sp3?", ale przecież to bez znaczenia większego. Będzie to będzie, nie widzę pospiechu żeby go zainstalować.