SP3 dla win XP

Witam.

Mam znów do Was małe pytanie.

Otóż co myslicie o SP3 dla XP???

Znalazłem go w necie ale niewiem czy sciągać go i instalować czy zostać przy mojej 2 bo słyszałem od kolegi że

po zaistalowaniu są kłopoty z netem.

Czy to prawda że zawiera on directX 10 i zmienia wygląd na viste???

Dodam że posiadam już aktualizacje z auto patchera.

Proszę o odpowiedzi…

oficjalny sp3 wyjdzie pod koniec marca ale to angielski dlatego myslę że teraz sie nieopłaca instalować

Nie ma jeszcze finalnego SP3,w dodatku nie ma polskiej wersji.Lepiej zostań przy SP2.

Nieprawda,SP3 to głównie poprawki,nie wnosi żadnych zmian wyglądu ani DX10.

wnosi jedynie nowy system rejestracji systemu oraz dodatkowe usługi sieciowe które raczej zwykłemu użytkownikowi są raczej nie potrzebne,poza tym miał przyspieszać system lecz teraz sie okazuje że z co nowszą wersją testową coraz mniej go przyspiesza więc raczej microsoft tylko zrobiła afere medialną ciągłymi zmianami terminu publikacji

może jest jakaś rożnica w prędkości systemu ale nie wielka z wyglądu nic nie zmienia tylko, że wszystko będziesz miał wszystko po angielsku

ja miałem i się go pozbyłem

I dzięki Bogu jeśli SP3 na XP nie zmieni kompozycji na tą z Visty. Z resztą i tak można wyłączyć usługę kompozycji. A co do Twojego pyatnia, nie warto instalować żadnych RC, czy angielskich wersji SP3. Wszyscy pytają i pytają “kiedy będzie sp3?”, ale przecież to bez znaczenia większego. Będzie to będzie, nie widzę pospiechu żeby go zainstalować.