SP3 problem z instalacją

Witam mam mega problem ponieważ nie moge zainstalować SP3, a bardzo potrzebuje go mieć zainstalowanego. Zrobiłem dziś formata i nagle nie mogę zainstalowac sp3 (sp 1 i 2 mam) ponizej obraz z błędem prosze o szybkie rady.

[http://www.speedyshare.com/files/197842 … ytu__u.bmp](http://www.speedyshare.com/files/19784214/bez tytu u.bmp)

Pobierz Windows XP PL Service Pack 3

Zainstaluj w trybie awaryjnym.

Po instalacji przeczyść komputer CCleanerem.

/ podczas instalacji odchacz ,Automatyczną aktualizację CCleaner" oraz ,Dodaj pasek narzędziowy Yahoo" /.

CCleanera używaj zawsze po deinstalacji programów, sterowników oraz częstym surfowaniu w internecie.

Nic nie zmieniaj w jego ustawieniach, wystarczy :

u góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

nie wiem jak u innych , ale u mnie obrazek nie ładuje się do końca. Mała rada na przyszłość jak wrzucasz zdjęcia na serwer to najlepiej w formacie .jpg zajmują mniej przez co szybciej się uruchamiają.

ja mam sp3 pl problem w tym ze nie moge go zainstalowac nawet w trybie awaryjnym.

ściągnij sp3 z innej lokalizacji niż do tej pory i zobacz czy nadal masz ten błąd

ok sciagam nową wersje z naszej strony :slight_smile: za około 10 minut dam odp czy sie udało czy tez nie.

nie wiem dlaczego w awaryjnym, na świeżym systemie bez (sterowników) zainstalował mi się bez jakiegokolwiek problemu z konta użytkownika…

http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=pl

Pobrać, wypalić na płycie i musi działać.

U mnie również się tak instaluje bez problemów ale na innych komputerach które naprawiałem pomagała jedynie instalacja w trybie awaryjnym.

no i lipa ten sam błąd :frowning:

Z tego co widzę po ikonach to masz zmodowany system, odinstaluj te dodatki.

ok tak zrobie :slight_smile:

Dodane 14.12.2009 (Pn) 16:46

zainstaluje jeszcze windows installer

problem rozwiązany dziekuje wam za rady jestescie wielcy problemem były modyfikacje juz sie wszystko dobrze instaluje, zarazem mam pytanie czy po zainstalowaniu sp3 moge powrócic do modyfikacji?

Zapewne masz zmieniony ekran bootowania, przez jakiś program typu TuneUp Styler. Przywróć domyślny i powinno śmigać.

Ewentualnie:

Kliknij prawym przyciskiem ikonę Mój komputer na pulpicie, a następnie kliknij polecenie Właściwości.

Kliknij kartę Zaawansowane, a następnie kliknij przycisk Ustawienia w obszarze Uruchamianie i odzyskiwanie.

W obszarze Uruchamianie systemu kliknij przycisk Edytuj.

Plik Boot.ini otworzy się w programie Notatnik.

Zlokalizuj i usuń przełącznik /KERNEL=.

Zapisz i zamknij plik Boot.ini.

Uruchom ponownie komputer.

Tak, później można wrócić do modyfikacji bez problemu. Jedynie na czas instalacji należy wyłączyć.

juz usunełem wczesniej z notatnika 2 rodzaj logowania wlasnie tune up’a :slight_smile: juz jest wszystko ok dzieki wam bardzo

To zachowanie może wystąpić wtedy, gdy komputer zawiera zmodyfikowaną wersję pliku Ntoskrnl.exe korzystającego z przełącznika /KERNEL w pliku Boot.ini. Ta sytuacja może wynikać stąd, że komputer ma zainstalowany program innej firmy, który dostosowuje grafikę wyświetlaną przy uruchomieniu komputera. Do programów innych firm wywołujących ten problem należą:

BootXP

LogonUI Boot Randomizer

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki:

Kliknij przycisk OK, aby zamknąć komunikat o błędzie.

Za pomocą apletu Dodaj lub usuń programy w Panelu sterowania usuń program dostosowujący grafikę przy starcie komputera.

Uruchom ponownie komputer, a następnie powtórnie spróbuj zainstalować dodatek SP1. Jeśli problem pozostał, przejdź do kroku 4.

Kliknij prawym przyciskiem ikonę Mój komputer na pulpicie, a następnie kliknij polecenie Właściwości.

Kliknij kartę Zaawansowane, a następnie kliknij przycisk Ustawienia w obszarze Uruchamianie i odzyskiwanie.

W obszarze Uruchamianie systemu kliknij przycisk Edytuj.

Plik Boot.ini otworzy się w programie Notatnik.

Zlokalizuj i usuń przełącznik /KERNEL=.

Zapisz i zamknij plik Boot.ini.

Uruchom ponownie komputer.

Spróbuj zainstalować dodatek SP3 dla systemu Windows XP

Dziekuje za informacje na temat rozwiazania problemu. :slight_smile: