SPADAJĄCE FPS W Cs na STEAM

Witam nój problem polega na drastycznym spadku fps,podczas gry mam srednio 60-70 nieraz 90 fps,a jak jest tylko jakaś większa “zadyma” to FPS spadają mi do 7-13 !!

Moje ustawienia

cl_cmd_rate 101

ex_interp 0.01,

cl_updaterate 138.89 (miałem ustawione na 101 ,ale tak jest lepiej)

cl_rate 20000

rate 2500

Komendy ktore wpisałem na podwyzszenie fps

max_smokepuffs “0”

max_rubble “0”

max_shells “0”

max_shells “0”

mp_decals “1”

r_detailtextures “0”

r_detailtextures-supported “0”

r_mirroralpha “0”

r_mmx “1”

r_decals “1”

precache

max_wallpuffs “0”

gl_lightholes “0”

gl_ztrick “1”

gl_playermip “2”

gl_max_size “64”

cl_particlefx “0”

procesor intel celeron 2,66 Ghz

2Gb RAM

nividia GeFORCE 7300 GT

Internet mam niestety z NEOSTRADY… Predkość 1024

Będe bardzo wdzięczny za wszelką pomoc

Pozdrawiam

Nie gram akurat w CS ,i te cfg nie wiele mi mówią ,ale napisz jak sprawa wygląda z pingiem.

ping od 15 do maks 60

Spróbuj zdefragmentować dyski programem Perfect Disk

Defragmentowałem kilkoma programami i też nic nie pomaga

na moje oko bo ja gram w csa to nie ping ani fps tylko choke,to sa pakiety przycodzace ktore gubisz przez co fps spada bo ja mam tosamo,pogadaj z dostawca internetu,lub przeinstaluj grafike i steama

Jestem “podpięty” pod ten port fast a choke w czasie gry mam 0 i loss tez 0 steam reinstalowałem karte graficzna też i nic nie pomogło

Dodane 21.08.2010 (So) 14:53

Pomoże ktoś???

Ping akurat do FPS ma znikome znaczenie, ale przeważnie winą spadków FPS są błędne sterowniki do karty graficznej. Więc proponuje zainstalować starsze sterowniki do twojej karty. Mogłbyś również podać temperatury procesora, karty oraz napisz na jakiej grasz rozdzielczości, oraz na ile masz ustawione bity. Przypomne tylko że gdy grasz na 16bit, wbrew pozorą w 1.6 fps jest mniej niż na 32 bit. Napisz jakie efekty po zainstalowaniu sterowniów, jeżeli nic nie pomoże bedziemy szukać dalej. pozdrawiam

Próbowałem już kilku sterowników do karty aktualnie mam 91.31.Temperatury: Płyta główna 33C,Procesor 75C,

Aux 71C. Gram na 1024x768 32 bit,próbowałem tez na 16 bit i mniejszą rozdzielczość, ale bez efektów. :frowning:

Zmniejsz rozdziałke ale daj na 32 bity czyt. wyżej ! Ja jednak wciąż upierałbym się że wina lezy po stronie sterowników. Temperatury ok, wszystko niby ok, wirusów żadnych ?

To jest CS 1.6 czy CS:S ?

1.6 bo w CSS nie ma interpu :slight_smile: (chyba)