Spadające FPS w grach

Od pewnego czasu coś mi się dzieje z komputerem, COD 4 ładuje się dłużej a w Counter Strike 1.6 spadają mi FPS’y gdy akcja toczy się obok mnie bądź jestem w jej centrum. Jest to bardzo denerwujące i pomyślałem że ekipa z dobrychprogramów pomoże mi za co byłbym bardzo wdzięczny!

OTL.txt

http://www.wklej.org/id/804147/

extras.txt

http://www.wklej.org/id/804149/

Parametry komputera: grafika nvidia 9800 GT, 1GB RAM

Owe problemy powstały po zmianie zasilacza do komputera oraz do monitora ze względu na burzę która po prostu te zasilacze spaliła. Zasilacz od komputera został wymieniony na ten sam tyle że nowy LOGIC LPA-90.

Pozdrawiam

LOGIC jest to zasilacz z czarnej listy , kup markowy np. chieftec - pilne

sprawdz temperatury programem coreTemp w stresie oraz IDLE

Przy włączonej grze w tle, muzyce z WMP oraz włączonej przeglądarce + gg i podobne badziewia komunikacyjne.

screenhunter11aug050037.jpg

Wszystko z w/w rzeczy wyłączone

screenhunter12aug050041.jpg

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź :slight_smile:

p.s Czemu napisałeś o pilnej zmianie zasilacza?

Jak to czemu, pójdzie przepięcie lub coś i nie tylko zasilacz poleci, ale i reszta się spali. Nie wiadomo kiedy chińszczyźnie się zachce wyzionąć ducha. Poczytaj tutaj jak coś:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Jaka temperatura w pokoju, bo u mnie w idle temperatura jest ok 38 st, ale procesor podkręcony jest o ok 400 MHz i mam dość ciepło w pokoju to też dlatego, w chłodniejsze dni mam już tylko 30 st.

tak jak już napisałem zasilacze logic znajdują się na czarnej liście więc nie ma tu reguły nowy czy stary, z tym zasilaczem nie znasz dnia ani godziny gdy twój komputer wyzionie ducha, aby zapobiec temu zakup zasilacz firmy chieftec

Może też być innej firmy zasilacz przecież, nie musi być chieftec. Sam mam OCZ i się dobrze sprawuje. W linku co dałem są wymienione te, które są zalecane, nie będę wklejał nic, jak nie trzeba.

Odinstaluj Babylon toolbar on IE,Freecorder Toolbar,McAfee Security Scan Plus.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie. .Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete

Więc tak:

OTL + w/w scrypt

http://www.wklej.org/id/804484/

Szybkie skanowanie progr.Malwarebytes Anti-Malware (zalecane)

http://www.wklej.org/id/804486/

AdwCleaner z fukncją Delete

http://www.wklej.org/id/804488/

Pozdrawiam i dziękuje za wyczerpującą wypowiedź Acorus =D>