Spadające FPS'y w Counter Strike 1.6

Na starcie mój sprzęt :

Procesor : Intel Core i3-3110M

Ram : 4GB

Karta Graficzna : GeForce GT635M

Już mówię, że :

1.Wirusów nie ma

2.Czyściłem CCleanerem, chodz na logach sie nie znam

3.Synchronizacja pionowa OFF

4.Komendy na stałe fps są!

Uważam, że na tym sprzęcie tak stara gra jak CS 1.6 powinienem mieć non toper 100 fps…

Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to piszcie, tylko logicznie :smiley:

HWMonitor podczas grania :stuck_out_tongue: oraz czy CS odpala na Nvidii czy na zintegrowanym Intelu ?:slight_smile:

Pobrałem program, temperatura rdzeni procesora “skacze max 55 stopni” zaś karty graficznej “35 stopni”. A jak sprawdzić czy CS odpala na Nvidii czy intelu :D?

Koło zegarka masz ikonkę Ikona aktywności karty graficznej nvidia odpal csa zminimalizuj i zobacz czy tam się pokazuje :slight_smile:

Jest INTELA i Nvidii ikona, i co teraz :D?

Otwórz panel Nvidii i z menu u góry wybierz Pulpit > Zaznacz Włącz ikonę aktywności karty graficznej w obszarze powiadomień i wtedy koło tych dwóch pokaże się trzecia ikonka z aktywnością jak odpalisz CS-a powinna się zrobić kolorowa i po kliknięciu w nią pokaże, że hl.exe jej używa jak przy włączonym CS ikonka nadal jest szara to znaczy, że CS odpala na Intelu i dlatego masz tak małe FPS.

A mogę zmienić jakoś to, zeby CS mi chodzil na NVIDII?

Dodane 29.10.2013 (Wt) 19:27

IKONA SZARA NADAL JAK CS CHODZI, odpowiedz mi na moje pytanie jak mozesz :slight_smile:

A to może nie jest z powodu pingu ? ale do ilu ci spada i ile jest normalnie ?

A kto mowi ze to z powodu pingu :D?

Jak SG ALBO FB rzucaja to spadaja do 50…

Jak szara podczas grania to otwórz panel nvidii wejdź do Zarządzanie ustawieniami 3D kliknij zakładkę Ustawienia programu odznacz Wyświetlaj tylko programy znalezione na tym komputerze z listy wybierz CS-a/Half-Life i w punkcie 2 wybierz opcję Procesor NVIDIA o dużej wydajności i na dole zastosuj :slight_smile:

Możesz też kliknąć dodaj i wskazać pliki exe od gry zamiast szukać go na liście.

Możesz tak zrobić z każdą grą, której sterowniki nvidii nie wykryją/lub profil domyślny jest ustawiony na intela, a chcesz go mieć na nvidii.

Robię wszystko jak mówisz, ale gdy wybieram HALF LIFE (hl.exe) to już nie mogę zmienić na NVIDIE, tylko z góry mi narzuca ZINTEGROWANA KARTĘ i nie mogę zmienić …

piko09 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.