Spadający FPS w grze

Witam, otóż mam pewien problem. Konkretnie chodzi o grę Jk3 - Star wars: Jedi Knight : Jedi Academy. Przed sformatowaniem dysku, fps mialem normalny, ale mialem lagi, dlatego, ze byl mocno zainfekowany i zaśmiecony, wiec nie ma się co dziwić, lecz po sformatowaniu, gdzie praktycznie komputer nie jest zainfekowany. No więc, jestem na serwerze, stoje sam i fps mi wzrasta nawet do 140 i sie trzyma ponad 100, ale gdy sa obok mnie ludzie, to niestety spada nawet do 20-30. Grafike mam tam ustawioną 32bit, tak jak zawsze małem. Temperatura jest w porządku ok. 40stopni max. przy procesorze AMD Sempron 2200+, Ram mam 1024 kingstone, a kartę graficzną GeForce MX440. Proszę o pomoc.

roxnel Widzę że nie rozumiesz jednej, podstawowej sprawy, mimo że sam zwróciłeś na nią uwagę

To chyba logiczne że skoro pojawiają się w ogół Ciebie inne postacie, to są one generowane min. przez kartę graficzną, im więcej innych graczy tym większa moc karty idzie na generowanie ich postaci, co przekłada się na spadek FPS w grze. Jedynym wyjściem tutaj będzie zmniejszenie ilości detali w ustawieniach gry, lub też zakup nowej karty grafiki

A sterowniki do karty instalowałeś ? To mają być te ze strony NVIDII, a nie te, które zainstalowały się razem z windowsem (mówię o XP z SP2). Nie instaluj tej wersji - 56.73 - w moim przypadku na tej karcie przestał być obsługiwany Vertex Shader.

Sterowniki mam, a co do SzymSzejdi, wiesz, jakos wczesniej nie spadal mi fps o 100 jak staly obok mnie 3 osoby, moze kilka - gora 10, ale nie az tyle. Do tego tnie mi jak biegam gdy jestem oczywiscie wsrod graczy. Masz service pack 2 i sterowniki tez zanstalowane nvidiy

Złączono Posta : 29.11.2007 (Czw) 20:18

pomocy?:stuck_out_tongue: