Spadek FPS i dziwne dźwięki


(stel11) #1

Witam,
Jeśli to nie odpowiedni przedział to za to przepraszam i prosiłbym o przeniesienie.
Problem jest dość dziwny, tzn. gram w grę np. FIFE14 i inne. Gra z początku dobrze działa, ale później (nie zawsze, ale często) pojawia się spadek FPS i dziwne dźwięki (nie wiem jak je nazwać). Problem ustaje tak koło 3/5 min, ale i tak powraca.
Jest też inny problem, z grami starszymi tzn. gram sobie w Gothic 2 NK, GTA VC, wszystko dobrze śmiga, ale po wyłączeniu gry (nie zawsze tak jest) nie działa funkcja lewego przycisku myszy (Sprawdzałem na kilku różnych myszach i to nie jest od myszki). Wygląda tak jakby się wyłączyła funkcja lewego przycisku, ale dopiero po uruchomieniu ponownym wszystko dobrze działa. Problem pojawia się gdy wielokrotnie włącza jakąś starszą grę. Dodatkowo zauważyłem, że podczas gdy laptop jest w uśpieniu i kliknie się przypadkowo na lewy przycisk myszy to laptop wychodzi z uśpienia tylko, że monitor się nie włącza. Dopiero reset pomaga.

Moje specyfikacje laptopa Lenovo G50-30 to :
Procesor Intel Celeron N2840
Karta Graficzna Intel HD Graphics Bay Trail
4GB RAM DRR3
Dysk HDD 500GB

Logi z programu FRST :

FRST —> http://www.wklej.org/id/3092057/
Addition —> http://www.wklej.org/id/3092059/


(Seba228215) #2

Czy masz Windows 10 CU ? Jeżeli tak, to pisali o podobnych problemach na innych portalach i M$ wie o tychże problemach. I na nie nie ma rozwiązania na razie. Ponieważ występują u co niektórych. :slight_smile:


(stel11) #3

Nie nie, mam windows’a 7.


(Seba228215) #4

Sterowniki od chipset i innych komponentów są ze strony producenta ? A mysz jeśli ma sterowniki, to zainstalowane ?


(stel11) #5

Wszystkie sterowniki zainstalowane jak należy, jak sprawdziłem.


(stel11) #6

Pomoże ktoś ?