Spadek fps po formacie komputera

WITAM, POSIADAM KOMPUTER Windows XP Proffesional Edition, Service Pack 3

Intel Pentium 4 CPU 3.00GHz (2CPus)

ATI Radeon 3800 HD Series, 512mb

2560MB Ram

AC97 Realtek Audio

Problem tkwi w tym, gdyż przed formatem 100 fps, a komputer był zawalony, ale 100 fps. Gdy specjaliści zrobili mi komputer, format przeróżne programy, avasty itd. Włączam sobie cs, pisze net_graph 3, ok, w menu równe 99. Wchodzę do gry, 99. Zaczyna się runda 99. I zaczyna się…

  1. patrzę w ziemie mam 99,

  2. patrzę na afk’a [tt/ct] 99,

  3. patrze na mojego cz. z drużyny jak idzie, skacze to spada do 80, 70, 65,

  4. patrze na wroga to w ogóle, po 60,

  5. jak idę sam, scrolluje, skacze, sam -> 99 fps, zajebiście się strzela,

  6. jak idę z ludźmi to masakra,

Różne cfg, modyfikację itd, niskie priorytety i to samo, co w podpunktach i góry.

Z góry proszę o konkretną pomoc, muszę miażdżyć na HJ. ;D

zainstaluj DirectX odpowiedniego do twojego systmu,

zainstaluj najnowsze sterowniki, wejdz w ustawienia kary graficznej daj ustwienia na wydajność

DirectX mam 9.0c, sterowniki raczej też najnowsze, ale jeżeli mógłbyś mi pomóc i znaleźć najnowsze directX i sterowniki.

W karcie graficznej all na wydajność zmieniłem i dalej spadki.

DirectX 9.29.1974 http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12667.html

http://www2.ati.com/drivers/12-8_xp32_dd_ccc.exe

odinstaluj stare sterowniki w dodaj/usuń programy

DirectX zainstalowałem.

A ja zainstaluję te sterowniki to się coś stanie ? Bo mam w dodaj lub usuń programy z kartą związane tylko “AMD Catalyst Install Manager”. Żadnych sterowników nie widzę.

Dodane 25.10.2012 (Cz) 12:04

Masakra… Zainstalowałe tego directX i te sterowniki i na pustym serwerze extra, 100 fps, jak gram versusa na eslu, na ts3 granaty lecą to /cenzura/ zaś klatki po 70 fps.

ja bym na twoim miejscu sam przeinstalował windowsa, bo nie wiem za bardzo co ci specjaliści ci instalowali, pościągaj sobie sterowniki od karty sieciowej, do karty muzycznej. windowsa xp sp3 znajdziesz na torrentach