Spadek fps po kilku minutach gry, Windows 10 64bit

Witam,
Od 29 Grudnia/2016 posiadam to gpu: Gigabyte Radeon HD 5670 1GB DDR3. Po włączeniu jakiejkolwiek gry, po kilku minutach pykania spadają drastycznie FPS’y (np. w garry’s modzie mam stałe 120 fps na wysokich ustawieniach, a po kilku minutach grania już tylko 40). Zacząłem szukać w internecie odpowiedzi na mój problem. Znalazłem, odpowiedź w jednym z artykułów, żeby wymienić pastę termo przewodzącą. Wymieniłem więc pastę termo przewodzącą na Arctic MX-2. Zaktualizowałem też sterowniki do płyty głównej jak i samej karty graficznej, , ale niestety spadki nadal pozostały. Czy ktoś z was miał podobną sytuację ? Czy ja coś robię nie tak? Moim zdaniem, może być to wina Windowsa 10 lub dysku. 
 
Specyfikacja PC:
CPU: AMD A10-7700K APU 3,4 GHz (4C + 6G) (nie podkręcony)
GPU: Gigabyte Radeon HD 5670 1GB DDR3 (nie podkręcona) 
RAM: 4 GB Crucial 1666 MHz
Dyski: 1xSSD 128GB SanDisk, 2xHDD 1000GB Seagate 7200 RPM + 320GB Seagate 7200 RPM
Płyta główna: Gigabyte F2A88XM-HD3
Zasilacz: Modecom Premium 550W 
System: Windows 10 Home 64bit

 

—>Screenshoty<—

 

To karta słabiutka do gier i chyba tu problem?

 

Edit:

 

Na jakiej rozdzielczości grasz?

 

Sprawdzałeś jej temperaturę?

Gram na tej rozdziałce 1440x1080 (ale zależy też od gry). Co do temp. nie przekracza 52 C pod pełnym obciążeniem. Sama w sobie karta nie jest słaba, ale też nie jest dobra, tak jak pisałem powyżej przykład, w garrysie miewam 120 stałych klatek, ale dopiero po kilku minutach (tak jakby się przegrzewała czy coś w ten deseń) spada do 40-60

przełacz na tą z APU , jest wydajniesza niz HD 5670

po prostu wyjmij ją z pc a ta z apu sama sie właczy

A grasz w gry sieciowe i tu problem? czy w trybie jednoosobowym i tu też problem?

 

Ale jw, warto sprawdzić jak zachowuje się komp na integrze?

Zintegrowana karta graficzna APU nie daje rady z moją pamięcią RAM. Musiała by mieć najwyższą taktowność pamięci (czyli 2133Mhz), wtedy może by była lepsza aniżeli HD 5670. Niestety nie posiadam ani grosza na takową pamięć RAM, więc nie ma jakiegokolwiek sensu przełączać na APU. 

 

Gram na multi jak i singlu, i spadki nadal są. 

PS Zintegrowana chodzi tak samo jak Radeon 5670 po spadkach fps.