Spadek FPS po Podkręceniu karty Nvidia GTX 750 Ti

Witam,mam taki prolbem podkrecałem dziś karte graficzną Nvidia Geforce GTX 750 Ti 4Gb.
Miałęm gdzieś tak 300 fps w lobby a teraz ledwo 100.
Próbowałem wrócić do ustawien fabrycznych ale nic nie pomagało temperatura jest niska ale.Żeby miec te 50 fps w grze musiałem zmienić ustawienia z b.wysokich na niskie.
Prosze o pomoc bo nie wiem co mogę zrobić.

Jeśli robiłeś tylko OC karty i nic innego, możliwe, że ją uszkodziłeś?

Nie sądze że ją uszkodziłęm i tak robiłem tylko OC robiłem dokładnie tak jak na spiders webie kazali bo za bardzo się na tym nie znam

No to cudów nie ma. Przy OC teoretycznie powinno być lepiej,a nie gorzej.

No właśnie wiem tylko myślałem że da się to jakoś naprawić

Spróbuj przeinstalować sterownik karty grafiki:

Program DDU:

Program Ccleaner wyczyść system, restart i wgraj ponownie sterownik i sprawdź.

Spróbuje

Teraz komputer nie chce się włączyć znaczy słyszę dźwięk logowania się do Windowsa ale na monitorze jest tylko napis startu Windows

Czyli nic nie wyświetla na ekranie?

Tryb awaryjny, też nie pracuje?

Na ekranie wyświetla się starting windows

A co robiłeś?

Program DDU jest bezpieczny i raczej nie robi problemów?

Tryb awaryjny wchodzi?

Dałem zrestartuj ustawienia karty graficznej i zreaetuje urządzenie a na tryb bezpieczny nie mogę wejść gdyż komputer włącza klawiaturę dopiero po wejściu do systemu wiec nie mogę nic nacisnąć

Gdzie to robiłeś?

Jaki masz system?

Robiłem to w DDU system Windows 7 64 bit home premium

Miałeś odinstalować sterownik?

No to musisz uruchomić tryb awaryjny.

Chciałbym ale moja klawiatura włącza się po wejściu do pulpitu a wcześniej nie mogę wybrać czy chce awaryjny czy normalny i musze czekać 30 sek

Musisz załatwić klawiaturę PS2 z okrągłą wtyczką i wtedy wejdziesz i do biosu i do reszty.

A da się to zrobić jakoś jeszcze inaczej gdyż nie jest pewny czy posiadam klawiaturę z ps2

Musisz wejść w tryb awaryjny i odinstalować sterownik karty grafiki przez DDU lub z poziomu Programy.