Spadek FPS przy dymie, lub strzelaniu

Na mojej karcie radeon 4350 nawet w CS, cod 4 nawet jeżeli ustawie wszystko na low i tak czuje spory spadek. Jest to trochę denerwujące.

Da się coś z tym zrobić? na Win XP tego aż tak nie odczuwałem a na win 7 już tak.

Ta karta jest zbyt słaba do grania (tylko stare tytuły). Nic z tym nie zrobisz.

Pewnie masz włączone aero, wyłącz je => powinno pomóc, oc nie licz na fajerwerki :slight_smile:

I po co głosisz takie herezje? Aero ma się nijak do wydajności w grach, no chyba, że mowa o bardzo słabym sprzęcie, który ogólnie jest przysłaby by instalować na nim Win7.

Ona wcale nie jest słaba do granie… Battlefield 3 nawet na niej poszedł na minimalnych, ale ruszył. chyba było od 27-35 fps. Zawsze słysze tylko “Ta karta jest taka słaba że mario nie powinien na niej chodzić” a w rzeczywistości gram w najnowsze tytuły.

Skoro 800x600 very low details 20fps nazywasz graniem, to ci współczuję… A twoja karta jest słaba - dedykowana do filmów i multimediów, zresztą sam widzisz, że nawet CS ci na niej zacina.

PS: podaj całą specyfikację komputera.

]

Czytanie ze zrozumieniem. Pisałem min 27 max 35. Tak CS ale tylko na win 7. Ale, na lepszej karcie graficznej HD5450 mam takie same problemy lecz tylko w cod 4. A u mnie w cs już nie ma problemu po przeinstalowaniu jego lecz z innymi grami tak nie działa.

Zasmucę cię, ale obie te karty to chłam nie nadający się do gier:

09654435923399782772.png

A tu dla przykładu GeForce 9600 GT która generalnie na te czasy też już jest chłamem. Porównaj sobie te liczby.

57528330001745439271.png