Spadek fps w grach

Witam.

Mam problem a więc mam laptopa Lenovo Y50-70 serii IdeaPad i w grze minecraft mam duży spadek fps i nie wiem co to powoduje, a jak wejdeę na stacjonarny komputer to mam 110 fps. Proszę o szybką pomoc

Podasz dokładniejsze parametry? Wersji twojego laptopa jest kilka.

a jak sprawdzić parametry laptopa mojego?

Naciśnij Win+R na klawiaturze i uruchom program dxdiag, jak zapyta się czy sprawdzić sterowniki naciśnij nie. Zrób screeny 1 i 2 zakładki i umieść tutaj.

podaje wam screeny 1 i 2

 

to jest ink do drugiego screena http://zapodaj.net/f04408ef87ab3.png.html

post-272743-0-94855400-1429439884_thumb.

Ten laptop ma kartę graficzną Nvidii ale na screenach jest Intel HD 4000. Zaktualizuj sterowniki Nvidii i sprawdź czy wtedy będą problemy z grami. Wiem że mogą być nieaktualne sterowniki bo na tym komputerze powinien być zainstalowany Win 8.1 przez producenta.

 

Oczywiście po aktualizacji sterowników uruchom ponownie komputer.

zaktualizowałem sterowniki ale wacha się fps od 130 i spada do 50 i potem powrotem wraca do tego samego na nie stoi w miejscu i coś jeszcze jest nie tak

Ale jest lepiej?

 

Co?

tak ale wcześniej miałem 170 fps proszę pomóżcie mi rozwiązać problem

Nie widzę tutaj problemu, twój monitor ma odświeżanie 60 Hz więc tak czy siak powyżej 60 fps nie będzie widać różnicy w grze. W przypadku monitora 144 Hz to rozumiem takie problemy, ale w tym wypadku ten “duży spadek fps” nie jest nawet zauważalny gołym okiem.

a jescze jedno am  system windows 7 i powoli mi się włącza. Proszę o pomoc przy rozwiązaniu problemu