Spadek fps w Grid 2

Witam

Ostatnio zauważyłem ze Grid 2 potrafi mi lekko przycinać, sprawdziłem fpsy i okazało się ze fpsy potrafią mi się wahać miedzy 17-30, problemem jest to ze Grid 2 płynie chodził na moim sprzęcie zawsze było na średnich detalach miedzy 30-40 fps a gdy wyścig odbywał się ze jechałem sam dochodziło do 50 fps ale nie wiadomo z jakiego powodu to się popsuło. Chyba ze aktualizacje które ściągał steam ostatnio do gry spowodowały coś ? Może ma ktoś pomysł jakie czynności wykonać żeby tych fpsów było więcej, aby wróciło do stanu jakiego było ?

Sterowniki graficzne są najnowsze, DirectX w najnowszej wersji.

Tu jeszcze mój sprzęt:

Płyta Głowna : Gigabyte GA-M720-US3

Procesor : AMD Athlon X2 7850BE

RAM : 2GB DDR2 PC800 OCZ CL5 Value

HDD : Seagate 500GB sata II Barracuda 12

Grafika: GeForce 9600GT Asus

Zasilacz: 400W Chieftec GPS-400-AA 101A

PS. Czy samo pokazywanie klatek przez frapsa może je zabierać w grze ?

Ja bym na początek sprawdził temperatury-procesora i karty graficznej.

Znalazłem winowajce który powoduje ze fpsy mi tak spadają w Grid 2 jest to… TeamSpeak 3. Szczerze zaszokowało mnie to, odkryłem to przypadkowo, ostatnio zazwyczaj grając siedzę z kimś na TS a on się okazał winowajca. Teraz pytanie czy jest na to jakaś rada ?

Marcin1025 gdyby to było w każdej grze to bym sam już pomyślał o temperaturach. No ale jak wyżej napisałem znalazłem winowajce.

W panelu Nvidi w ustawieniach 3D lepiej ustawić suwak na wydajność dla swojego komfortu w grach ? Tzn chodzi mi ze juz mój komputer trochę lat ma :slight_smile: