Spadek fps'ow

Witam. Wczoraj gram se w tibie wszystko ok fps po 40 norma…

Dzisiaj loguję się i mam fps po 15… Patrzyłem na wszystkich 4 tibiach i to samo. Na kliencie ze strony serwera mam to samo.

Zanim zaloguję się do gry to mam fps po 60. Gdy się zaloguję to po 10-20 jest.

Na każdej innej wersji tibi mam normalnie fps.

O co chodzi? ;/ help

Mam nadzieję, że rozumiesz dlaczego się odwołuję do regulaminu. Chodzi mi o brak polskich znaków w twoim poście.

Co to za wersje gry? Chodzi ci o różne patche? Mówiąc o tibii masz na myśli tą grę: Tibia

Co to oznacza “apo”?

Opcje -> Grafika -> Zaawansowane

Zobaczysz 3 przyciski z różnymi silnikami wideo: DirectX5 , DirectX9 i OpenGL , w tej kolejności. Aby zwolnić pamięć, wystarczy zmienić silnik, którego używasz, a następnie wrócić do tego, którego używasz na co dzień. Spowoduje to przywrócenie pamięci wideo i podniesie FPS, jak gdybyś miał wyłączyć klienta Tibii. Można to zrobić za każdym razem, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Apo jest to strona serwera na którym gram.

Chodziło mi o wersje tibii. Na wersji 7.6 ilość fps’ów osiąga 15. Na innych wersjach 8,42 czy 9,00 mam fps po 50 a jak sobie ustawie to i nawet 1000.

Na wersji 7.6 nie ma do wyboru DirectX5, Open GL itp.

Mam ustawione na 87 fps’ów a mam po 13.

beztytuusni.jpg

Dodane 27.06.2011 (Pn) 20:29

Pomoże mi ktoś? :expressionless:

A próbowałeś reinstalacji tej tibii? To musi być problem programowy, z tą konkretną wersją tibii. Reinstalacja, może czyszczenie systemu za pomocą CCleaner coś by dało.