Spadek klatek na sekundę w laptopie podczas grania

Witam. Od dłuższego czasu zauważam spadki FPS na moim laptopie podczas grania w LoLa. Nie było to jednak uciążliwe do niedawna, teraz kiedy już taki spadek nastąpi to dopóki nie ustąpi nie jestem w stanie nic zrobić. Jest to uciążliwe, więc chcę coś z tym zrobić. A i dodam że zmiany w grafice gry nie pomagają. Dodaje screena z temperaturami w moim laptopie, nie mam pojęcie jakie są standardowe. http://oi40.tinypic.com/xm0inm.jpg Są to temperatury bez żadnej włączonej aplikacji poza przeglądarką i skype’m. Jeżeli mam podać jeszcze jakieś info to piszcie. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

No trochę dużo jak na temperatury przy uruchomionym niczym.

Co mogę z tym zrobić?

Dawno czyściłeś laptopa ?

OK, po poprzednim poście uświadomiłem sobie, że faktycznie dawno nie czyściłem laptopa. Zrobiłem to i przez ok. miesiąc było w porządku ale teraz spadki fps powróciły do poziomu utrudniającego grę. Proszę o pomoc.