Spadek oceny RAM-u w indeksie wydajności

Z 7,9 spadło na 7,7 czym to spowodowało? RAM na wykonczeniu?

Ja nie brałbym tak sobie do serca wartości podawanych przez indeks wydajności systemów Win Vista/7.

 

 

Oczowiscie, spodziewałem się takiej odpowiedzi, ja również. ale zastanawia mnie dla czego spadło, tak z siebie, po prostu?

A weź wyciagnij kości ze slotów w płycie i je przedmuchaj sprężonym powietrzem, może to coś Ci pomoże.

 

 

Pozdrawiam

To co podaje “indeks wydajności systemu Windows” niema nic wspólnego z realną wydajnością elementów fizycznych komputera.

Dla przykładu:

 

Cytat ze strony Microsoft

 

Czyli co ? ten sam sprzęt ale ze zwiększoną pamięcia np do 8Gb wskarze, że prędkość ramu dostała skrzydeł ?

 

Ale jest ciekawiej :stuck_out_tongue: Wsadzasz np 4Gb ramu 1866 i pokazuje 5.9, potem wsadzasz 8Gb 1066 i upsss a tam 6.2 :stuck_out_tongue:

 

Z własnego doświadczenia, 2 dyski luzem wskaźnik 5.9, jako RAID też 5.9 :stuck_out_tongue:

Jak czytam to leże i kwicze ze śmiechu ;d Muszę kupić sprężone powietrze może ram mi się zwiększy z 16GB do 17?? lub opóżnienia się zmniejszą?

 

 

Może coś aktualizowałeś sterowniki system? Tym bym się w ogóle nie przejmował jak już wcześnije wspomniano.