Spadek wydajności laptopa

Witam.

Posiadam taki komputer : http://allegro.pl/dell-inspiron-n5110-i … 87902.html . Jest użytkowany przez kobietę, lecz przyszły święta i postanowiłem trochę pograć.Zainstalowałem kilka nowych gier(bf3,cod mw 3,the run itp) . Wszystko mi działało bardzo dobrze. Np nfs the run na najwyższych bez przycinek, to samo gta 4 - na wysokich miałem 35 fps. Jednak wczoraj podczas gry w gta po ok 30 min zaczęło mi się lekko ciąć wiec wyłączyłem i pograłem chwile w CoD mw 3. Dodam ze trochę pobawiłem 3d vision i ściągnełem najnowsze sterowniki w wersji beta do mojej grafiki. Dzisiaj gdy włączyłem gta 4 podczas testu okazało się ze średnio jest 11 fps niezależnie od ustawień grafiki. W nfs też spadła płynność lecz nie aż tak bardzo to samo w CoD-ie. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Sprawdziłem -komputerek ma dobra temperaturę, jest na gwarancji.

Proszę bardzo o pomoc

Tomasz

Nie namieszałeś coś w ustawieniach? Np. wymuszony AA czy filtrowanie na maxa? Spróbuj przywrócić ustawienia grafiki do domyślnych. Nie wiem jak to wygląda w przypadku Nvidii, ale w ATI jest coś takiego 3D Application Settings, po prostu klikasz Defaults i przywraca domyślne.

A czy czasami nie uruchamiają się gry na zintegrowanej grafice Intela? Czy ten laptop nie posiada technologi optimus? W takim wypadku spróbuj kliknąć na ikonę gry i aby uruchomił tą grę na grafice Geforce. Podejrzewam że te nowe sterowniki namieszały w systemie, zresztą nie pierwszy to wątek gdzie czytam o przeistalowaniu sterowników Geforce działającego w technologii optimus i problemach z grami.

przywróciłem system do momentu instalacji nowych sterowników i wszystko wróciło do normy.w gta na wysokich 43fps:) Dziękuję i pozdrawiam.