Spadek wydajności - prośba o sprawdzenie logów

Witam. Od pewnego czasu obserwuję spadek wydajności mojego kompa. Objawia się to ogólnym “muleniem” podczas codziennego użytkowania (wolno otwierające się okna itp.). często również zdążają mis ei zwiechy podczas przeglądania internetu (niezależnie od przeglądarki ale najczęściej na FFie - tam bardzo często wywala komunikat “skrypt na tej stronie przestał odpowiadać”. Zrobiłem test 3Dmarkiem i zauważyłem ze wynik spadł o mniej wiecej 300 pkt względem tego jaki zwykle osiągałem - i ten wynik mnie szczególnie niepokoi.(sprawdzałem kilka razy pod rząd - nie jest to przypadek, zawsze wychodza mniej wiecej o te 300 nizsze. użyto 3Dmarka03))

Załączam poniżej logi, i bardzo proszę o sprawdzenie.

HJTHis: http://wklej.to/v6ym

OTL (zostawiłem standardowe ustawienia): http://wklej.to/XvVB

Jutro zorbie tez skan Malwarebytesm i, jeśli potrzebne, GMERem.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Kuba, zaznaczasz (w HjT) pozycję i klikasz Info on selected item…

  • wchodzisz na google, wpisujesz np. wscntfy.exe i czytasz.

a ogólne sposoby na poprawę wydajności (np. CleanMyPC - Registry Cleaner)

były już wcześniej x razy :slight_smile:

Znam sie na tym jak kura na pieprzu… gdybym sam chciał analizować logi (OTLa to już w ogóle), razem z google zajelo by mi to z rok i pewnie nic nie dało. dlatego dałem na forum i proszę o sprawdzenie - myślałem, że między innymi od tego jest ten dział - żeby eksperci mogli pomóc takim laikom jak ja.

Tylko częściowo masz rację: ten dział jest do sprawdzania logów.

Ale nie jest od pomagania w wyszukaniu i usunięciu przyczyn “mulenia” Tu możemy tylko pomóc wyszukać i usunąć infekcje.

W Twoim logu nie widać żadnej infekcji.

A więc nie mamy w czym pomóc.

Kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Custom Scans/Fixes wklej to:

Kliknij w Run Fix.

jessi

Dzieki, a nie mialabys jakiejs rady, co mogloby byc powodem spadku wydajnosci (skoro to nie infekcja) i co moglbym zrobic?

masz tam pare wpisów niepotrzebnych w auto starcie to je wyłącz. przeczyść kompa ccleanerem oraz cleanGP, zrób defragmentację dysku programem diskeeper