Spadki FPS na nowym PC

Twoje HDD raptem 5400. Szybki nie jest.
Ściągnij sobie jakieś “LiveCD linuxa”. Uruchom i sprawdż czy problemy z " Zauważyłem również, iż sama myszka na pulpicie potrafi przyciąć, a i do ważnych informacji może należeć też fakt, że po wejściu w mój komputer czy dokumenty, ikony potrafią nie wyświetlić się od razu, dopiero po dłuższej lub krótszej chwili, zamiast tego mają jakieś domyślne." też występują.
Jeśli tak to być może coś z laptopem?

A internet to jaki ?

Okej, wypiąłem HDD, uruchomiłem Ghost Recona i…nadal to samo, niskie fps w akcji. Ustawienia jak wcześniej mówiłem, że średnie wymieszane z wysokimi, tak muszę wprowadzić korektę - to są średnie mieszane z niskimi. Ale nie wygląda na razie na to żeby przycinała myszka, również po wypięciu HDD ikony ładują się błyskawicznie, na razie nie zauważyłem tego problemu, zobaczymy czy to nie kwestia czasu.

Internet od Petrusa po kablu stabilne 50 Mbps. Chciałbym tylko przypomnieć, że to komputer stacjonarny i budowany przeze mnie. A w GTA nie grywam online, przynajmniej na razie.

Bawi cię to?

A co mnie ma bawić? Bo nie rozumiem. Odpowiedziałem tylko na pytania i rozjaśniłem bardziej w razie czego, że nie jest to laptop. Nie wykluczam, że to ja czegoś nie zrozumiałem w Twoim wpisie.

Dobra, do rzeczy: czy problem nadal jest po obniżeniu z ultra detali ? Delikatne spadki są normą, jak nagle karta/procek dostanie dużo do roboty…

Niestety jest nadal, spadki nie są delikatne, gry naprawde mają spore wahania.