Spadki FPS-ów, GeForce 9500 GT, Windows 7

Witam. Kupiłem niedawno komputer, co prawda używany ale nie o to chodzi. Dołożyłem 1GB RAM-u i pozostał mi jeszcze jeden, najbardziej denerwujący, problem. Otóż coś jest nie tak z Kartą graficzną. Jest to Nvidia GeForce 9500 GT 1GB, jednak kiedy próbuję zagrać w cokolwiek co nie jest pasjansem to pojawiają się ogromne spadki fps. Grając w League of Legends chwilę mam 60-70 fps, jednak kiedy zaczynam się ruszać to spadają do 8-9. Tak samo w Far Cry 3, początkowy filmik działa bez zarzutów jednak kiedy jestem już w grze, fpsy spadają niemal do zera i nie da się grać. Dodam jeszcze, że mój system to 

Windows 7 Home Premium x64 a procesor to AMD Athlon64 x2 Dual Core Processor 5200+ 2.70 GHz, i zainstalowałem sterowniki karty graficznej stąd: http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl�’> góry dzięki za pomoc, jeśli napisałem w złym temacie to proszę o przeniesienie. 

Pacynas

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

 

Zainstaluj nowe stery do grafiki ze strony producenta - wykonaj czystą instalację. Sprawdź temperatury w spoczynku i przy użytkowaniu - może masz za wysokie. 

Nowe sterowniki zainstalowane godzinę temu, przed chwilą sprawdziłem temperaturę procesora i karty graficznej podczas “gry”.

Procesor: 1 rdzeń 52 stopnie

2 rdzeń 53 stopnie. 

Karta graficzna: 44 stopnie 

 

Podczas spoczynku gdy nic nie robię temperatury wyglądają tak:

Procesor: 1 rdzeń 43 stopnie

2 rdzeń 44 stopnie

Karta graficzna: 39 stopni